کد خبر : 13178 / /
/

مجردها بخوانند/جزئیات مهم ثبت‌نام در طرح ملی مسکن

معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز ثبت‌نام آقایان مجرد بالای ۲۳ سال در نهضت ملی مسکن از ساعت ۱۲ امروز خبر داد.

مجردها بخوانند/جزئیات مهم ثبت‌نام در طرح ملی مسکن

محمود محمودزاده اظهار کرد: ثبت‌نام آقایان مجرد بالای ۲۳ سال از سال ۱۲ امروز آغاز می‌شود و تا ۲۰ بهمن ماه امسال به مدت یکماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: پالایش متقاضیان پس از اتمام زمان ثبت‌نام، آغاز می‌شود. افرادی که واجد شرایط باشند سایر مراحل استعلام و بررسی مدارک را مانند سایر گروه‌ها طی خواهند کرد. ضمن این‌که اطلاعات و شیوه‌نامه‌ای نیز در این رابطه تنظیم شده تا این دسته از متقاضیان با رعایت آنها نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

محمودزاده پیش‌ترگفته بود: در دوره جدید ثبت‌نام، آقایان مجرد بالای ۲۳ سال می‌توانند از دوشنبه هفته آینده ۲۰ دی‌ماه اقدام به ثبت‌نام در سامانه نهضت ملی مسکن (ثمن) کنند.

وی با اشاره به این‌ شرط تحویل واحدها به آقایان مجرد که تأهل آنها خواهد بود، تأکید کرد: در صورتی که متقاضیان در موعد تحویل متأهل نشده باشند، تمام تسهیلات و تخفیفات در نظر گرفته‌شده برای آنها حذف و واحد مسکونی به‌ قیمت روز تحویل می‌شود.

تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.