کد خبر : 13124 / /
/

شرکت مدیران خودرو نماینده رسمی فروش و مونتاژ محصولات چری چین در ایران، شرایط فروش اقساطی محصولات این شرکت را ویژه دی ماه ۱۴۰۰ اعلام کرد.

شرکت مدیران خودرو نماینده رسمی فروش و مونتاژ محصولات چری چین، شرایط فروش اقساطی محصولات این شرکت را ویژه دی ماه ۱۴۰۰ اعلام کرد.

در این طرح خودروهای آریزو ۵ توربو جدید ، آریزو ۶ و تیگو ۷ اکسلنت حضور دارند ولی چون قیمت جدید خودروهای آریزو ۵ توربو، تیگو ۷ اسپرت و تیگو ۵ را هنوز اعلام نکرده است از این طرح حذف شده‌اند.

موعد تحویل خودروهای ثبت‌نامی در این طرح ۴۵ روز کاری و شرکت نرخ تسهیلات را ۲۱ درصد در نظر گرفته است. تعداد اقساط در این طرح بین حداقل ۱۲ ماه و حدکثر ۶۰ ماه به انتخاب مشتری است میران تسهیلات برای هر محصول در این طرح حداکثر ۴۰ درصد از کل مبلغ خودرو است.

موعد تحویل خودروهای ثبت‌نامی در این طرح ۴۵ روز کاری است و شرکت نرخ تسهیلات را ۲۱ درصد در نظر گرفته است. تعداد اقساط در این طرح بین حداقل ۱۲ ماه و حدکثر ۶۰ ماه به انتخاب مشتری خواهد بود. میران تسهیلات برای هر محصول در این طرح حداکثر ۴۰ درصد از کل مبلغ خودرو است.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت‌نام می توانید بر روی سایت این شرکت به این آدرس «www.mvmco.ir» کلیک نمایید.

2

 

فروش+قسطی+خودرو

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.