کد خبر : 12733 / /
/

حضور بنیامین بهادری و علی ضیا در جمع ملی‌پوشان کشتی

بنیامین بهادری

بنیامین بهادری خوانندهٔ ایرانی موسیقی پاپ در ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران متولد شد. همسر بنیامین بهادری در سال 1392 درگذشت.بنیامین بهادری در سال ۹۴ با شایلی محمودی که زنی ایرانی-آمریکایی است ازدواج می‌کند.بنیامین بهادری دو فرزند پسر از همسر دوم خود دارد.آخرین خبرهای مرتبط با بنیامین بهادری را با ما بخوانید.

شیء ناشناخته

بیوگرافی بنیامین بهادری

نام :وحید (بنیامین)

نام خانوادگی :بهادری

تاریخ تولد :18 شهریور 1361

تاهل :متاهل

همسرها :نسیم حشمتی - شایلی محمودی

فرزندان :بارانا

شروع فعالیت :1385

سبک موسیقی :پاپ

زندگی شخصی بنیامین بهادری

بنیامین بهادری (وحید بهادری) خوانندهٔ ایرانی موسیقی پاپ در 18 شهریور 1361 در تهران در محله جیحون متولد شد، بنیامین اصالتا اهل محله عماریه تنکابن از خانواده بهادری است، مسلم بهادری عموی اوست. از کودکی علاقهٔ بسیاری به فراگیری موسیقی داشت. 16 ساله بود که به شعر و موسیقی روی آورد. در 19سالگی به فراگیری گیتار پرداخت و قبل از شروع به کار حرفه ای به ترانه سرایی می پرداخت و سپس به صورت حرفه ای آهنگ سازی را آغاز کرد.

در این مدت در چند آهنگ و ترانه با خوانندگان دیگرِ موسیقی پاپ همکاری داشت و یک آلبوم به نام «گلهای رنگین کمان» برای کودکان ساخته و سرانجام با آلبوم 85 خوانندگی را به صورت حرفه ای آغاز کرد. وی تاکنون پنج آلبوم به نامهای 85 و 88 ،93 ، 94 و ماه مهربون (در مورد محرم) عرضه کرده و چندین تک آهنگ نیز ارائه داده است. او تاکنون در چندین کنسرت در ایران و خارج از ایران به اجرای زندهٔ برنامه پرداخته است. بنیامین همچنین در کسوت معلمی در «مؤسسهٔ کارنامه» در یک دوره کلاس به نام «و اما بیان من» به تدریس ادبیات و جهان بینی و هنر و نگرش خاص خود به دنیا پرداخت.

فوت همسر اول بنیامین بهادری ومادر بارانا

بنیامین بهادری [کلیک و کشیدن برای جابجایی] [کلیک و کشیدن برای جابجایی] در روز 30 آذر 92 خبری به سرعت در خبرگزاری ها منتشر شد که همسر خواننده جوان پاپ درگذشت و دیری نپایید خبر تایید شد و معلوم شد در نیمه های شب بنیامین بهادری به همراه همسرش نسیم حشتمی در یکی از ورودی های بزرگراه همت با اتومبیلی تصادف می کنند و بنیامین از این حادثه جان سالم به در می برد و همسرش چهره در نقاب خاک می کشد.از آن روز به بعد بنیامین هر از چندگاهی خاطرات خودش با نسیم حشمتی و دخترش بارانا را به مناسبت های مختلف در اینستاگرام با هوادارانش به اشتراک می گذاشت تا اینکه در شب تولد 33 سالگی اش با انتشار پستی در روز هجدم شهریور ماه 94 و دو سال بعد از مرگ همسر اولش خبر از ازدواج مجدد داد که منجر به بروز شایعاتی شد.

ازدواج بنیامین بهادری

به نظر می رسد پس از شایعات مختلف درمورد ازدواج بنیامین (شایعه ازدواج او با بهاره افشاری) این بار این خواننده محبوب واقعا ازدواج کرده است!بنیامین در روز عشق ایرانی ( سپندارمذگان) عکسی از خودش را به همراه یک دختر منتشر کرد که خیلی قابل تشخیص نبود چرا که عکس از پشت سر آنها گرفته شده بود اما آنها دست در دست یکدیگر دیده می شدند!بنیامین که بخاطر بازی در فیلم سلام بمبئی که در آن نقش برادر گلزار را بازی می کند, قصد سفر به هند را داشت, عکسی از دخترش بارانا را منتشر کرده که در هواپیما با چهره ای خندان در کنار زنی به نام شایلی دیده می شود! تا اینکه در شب تولد 33 سالگی اش با انتشار پستی در روز هجدم شهریور ماه 94 و دو سال بعد از مرگ همسر اولش خبر از ازدواج مجدد داد که منجر به بروز شایعاتی شد.

بارانا دختر بنیامین بهادری

بنیامین بهادری [کلیک و کشیدن برای جابجایی] [کلیک و کشیدن برای جابجایی] بارانا بهادری (دختر بنیامین بهادری و نسیم حشمتی) ، خورشید کوچک ،دختر آفتابی که در 9 اردیبهشت ماه سال 90 متولد شد.. دختر بهاریِ بنیامین که با تولدش زندگی پدر را نورانی تر و بهاری تر کرد.بنیامین بهادری خواننده محبوب موسیقی پاپ و گروه اش که به خاطر اجرای کنسرت های دور اروپا به آلمان سفر کرده اند عکس تازه ای را از دخترش، بارانا در صفحه شخصی اش در اینستاگرام منتشر کرده است.وی همراه با این عکس در نوشته ای از سفر به آلمان و دخترش گفته است:«ما تازه رسیدیم آلمان،شهر کلن، در چند متری رود راین، الان هم بارانا جان از شدت خستگی چرخ هاشو مثل هواپیما باز کرده و فرود اومده تو اتاق هتل. کاشکی واقعاً برای یه هفته یه کم با تو زندگی می کردم، با تو زندگی»

تیپ متفاوت بنیامین بهادری

او درباره تیپ متفاوت خود گفت:«دوست دارم از ترکیب های مختلف استفاده کنم و به نظرم این خلاقیت ها در تیپ زدن بامزه است. الان خانمم به من مشورت می دهد. خیلی هم سخت نمی گیرم چون کار سنگینی نیست و بیشتر جنبه سرگرمی دارد. اما با همین نگاه سرگرمی هم می‎دانم از کسی مشورت بگیرم که اشتباه در کارش نیست.»

بنیامین در آخرین کنسرت خود در لس انجلس کت و شلوار مشکی با کفش کتانی سفید ست کرده بود که بعد از آن چهره های مشهور زیادی از او تقلید کردند. او درباره این استایل جدید و خاص خود که بین ستاره های جوان مد کرده و اینکه دوست دارد با این تیپ نگاه ها را به سمت خود جذب کند، گفت:«همه ما از بچگی دوست داشتیم خوش تیپ باشیم و از پدر و مادر تا فامیل های نزدیک بگویند چه بچه خوشتیپی داریم. همه ما پیرو فرم و عرف جامعه مان لباس می پوشیم و حالا کمی هم به سلیقه شخصی مان در این فرم دست می بریم. لباس تا حدودی تیپ و مدل شخصیتی افراد را نشان می دهد و شاید به همین دلیل لباس پوشیدن مهم می شود اما به نظر من آنقدر نباید مهم بشود که از حالت سرگرمی خارج شود.»در زمینه لباس، نو بودن و برند بودن خیلی مهم نیست.

بنیامین بهادری [کلیک و کشیدن برای جابجایی] [کلیک و کشیدن برای جابجایی] مهم این است که تمیز، آراسته و مرتب باشیم. من آدم هایی را می شناسم که دویا در نهایت سه دست لباس دارند اما با همان دو، سه دست لباس همیشه خوش تیپ، تر و تمیز و شیک هستند. فکر می کنم خیلی ها با من هم عقیده باشند که الزاما برند و تنوع آدم ها را خوش تیپ نمی کند. شنیده اید که می گویند فلانی پولدار است ولی بلد نیست چطور لباس بپوشد.

یعنی واقعا خوش تیپی ربطی به طبقه اجتماعی و اقتصادی آدم ها ندارد. من دوستی دارم که جنوب شهر زندگی می کند و لباس های محدودی هم دارد اما با همان چند دست لباس برطبق فصل بازی های قشنگی می کند و خیلی خوش تیپ و همیشه آراسته است؛ جنوبی ترین نقطه تهران هم زندگی می کند.»این خواننده پاپ همچنین اعتراف کرد:«برای لباس خیلی خرج نمی کنم و در این مورد متعادل هستم.»

تک آهنگ بنیامین بهادری

• تو که عید منی

• نماز صبح

• پریزاد

• دوری

• یه بار دیگه اشتباه کن

• تله پاتی

• یه روز از یاد تو

• پیرهن

• مادرانه

• چند متر مکعب عشق

• اصلاً صداش کردی

• عشق احساسه

• محدودیت

• یه خونه

• آشوب

• هفته عشق

• گریه در ماه

• بوی عید

• خط سوم

• تا حالا عاشق شدی

• موج محرم

• قلب محرم

آلبوم93 بنیامین بهادری

قهوه فرید احمدی بنیامین نیما وارستهبنیامین بهادری

جادوگر گیسو فرید احمدی بنیامین نیما وارسته

مدار فرید احمدی بنیامین نیما وارسته

دوباره چشمات فرید احمدی بنیامین نیما وارسته

هفته عشق فرید احمدی بنیامین نیما وارسته

دست نگه دار فرید احمدی بنیامین نیما وارسته

عشق داغ من فرید احمدی بنیامین نیما وارسته

یه خونه فرید احمدی بنیامین نیما وارسته

فقط شبیه خودتی فرید احمدی بنیامین نیما وارسته

گل یاس 2 فرید احمدی بنیامین نیما وارسته

آشوب فرید احمدی بنیامین نیما وارسته

عشق در روز قیامت فرید احمدی بنیامین نیما وارسته

آلبوم 94 بنیامین بهادری

اشکال فرید احمدی بنیامین محمد موجرلو

تظاهر فرید احمدی بنیامین محمد موجرلو

حواسم به توئه فرید احمدی بنیامین محمد موجرلو

دوره های عاشقی فرید احمدی بنیامین محمد موجرلو

بارانا فرید احمدی بنیامین محمد موجرلو

مه آلود فرید احمدی بنیامین محمد موجرلو

آهنگ شماره 4 فرید احمدی بنیامین محمد موجرلو

عاشق مثل ماه فرید احمدی بنیامین محمد موجرلو

به من اعتماد کن فرید احمدی بنیامین محمد موجرلو

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.