کد خبر : 12592 / /
/

سرهنگ الیاس تازیکه در گفتگو با خبرنگار رکنا از گلستان اظهار داشت: بدنبال اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر فوت مشکوک دختر بچه ۲ ساله در بیمارستان علی آباد کتول، ماموران انتظامی شهرستان به محل اعزام شدند.

 سرهنگ الیاس تازیکه در گفت و گو با خبرنگار رکنا از گلستان اظهار داشت: بدنبال اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر فوت مشکوک دختر بچه ۲ ساله در بیمارستان علی آباد کتول، ماموران انتظامی شهرستان به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور پلیس جسد کودک برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی تحویل که بعد از معاینات لازم مشخص شد دختر بچه بدلیل ضرب و جرح فوت کرده است.

قتل کودک 2 ساله به دست پدر

فرمانده انتظامی علی آباد کتول گفت: اقدامات تخصصی ماموران در این راستا آغاز و مشخص شد ناپدری این کودک شب قبل وی را مورد ضرب و جرح شدید قرار داده و مانع از انتقال کودک به بیمارستان شده که متاسفانه بر اثر آن دختر بچه فوت می کند.

سرهنگ تازیکه خاطرنشان کرد: با اشراف اطلاعاتی پلیس، مخفیگاه متهم در مشهد شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در تحقیقات اولیه به ضرب و جرح و قتل کودک ۲ ساله اعتراف و انگیزه خود از این اقدام مجرمانه را اختلافات شخصی با زنش عنوان کرد.

رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار