کد خبر : 12539 / /
/

شناسایی فرد مبتلا به اُمیکرون در استان البرز

سخنگوی ستاد کرونای استان البرز از شناسایی یک فرد مبتلا به کرونا سویه امیکرون در این استان خبر داد.

شناسایی فرد مبتلا به اُمیکرون در استان البرز

 مهرداد بابایی در مورد آخرین وضعیت شیوع سویه کرونا امیکرون در استان البرز گفت: یک مورد از ابتلای به سویه امیکرون در استان البرز شناسایی شد.

وی افزود:  فردی حین بستری بر اثر شکستگی پا در بیمارستان  مشکوک به علائم کووید۱۹ بود که تست کرونا اومیکرون از وی گرفته شد.

سخنگوی ستاد کرونای استان البرز با بیان اینکه به دلیل استفاده از واکسن علائم کرونا در این فرد ضعیف بود گفت: همزمان با درمان شکستگی پا ، درمان کووید۱۹ این بیمار نیز انجام و از بیمارستان ترخیص شد.

بابایی با بیان اینکه خوشبختانه نتایج آزمایش اومیکرون و بیماری کووید۱۹  از اعضای خانواده این بیمار منفی بود بیان کرد:  آزمایش این ویروس بر روی تمام بیماران مشکوک به کرونا در استان البرز انجام می‌شود.

وی با اشاره به ضرورت استفاده از ماسک و تزریق واکسن کرونا، خاطرنشان کرد: اومیکرون در برخی مناطق کشور شناسایی شده است و انتظار می رفت در البرز هم مواردی از آن ثبت شود./تسنیم

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.