کد خبر : 12455 / /
/

شاید در کمتر جایی اتفاق بیفتد که یک فرودگاه با آن همه عظمت‌اش به دلیل قطع شدن سیستم گذرنامه، مسافران خارجی را از یک شهر به شهر دیگری ببرد تا بتواند ورود آن‌ها را ثبت کند.

شاید در کمتر جایی اتفاق بیفتد که یک فرودگاه با آن همه عظمت‌اش به دلیل قطع شدن سیستم گذرنامه، مسافران خارجی را از یک شهر به شهر دیگری ببرد تا بتواند ورود آن ها را ثبت کند. متاسفانه روز گذشته به دلیل قطع بودن سیستم بررسی گذرنامه، مسافرانی که با هواپیمایی کیش ایر از مسقط به چابهار سفر کرده بودند با مشکل مواجه شدند. 

 
به گفته مدیر روابط عمومی مناطق آزاد، چون فرودگاه چابهار اعلام می کند به دلیل قطع بودن سیستم گذرنامه توانایی پذیرش مسافر را ندارد، پرواز برای انجام کارهای ورودی در کیش فرود می آید! که طول کشیدن فرایند ورود مسافران تا تاریکی شب باعث می شود به دلیل کمبود امکانات در فرودگاه چابهار که توانایی پذیرش پرواز در شب را ندارد، مسافران سرگردان در کیش بمانند.
 
به نقل از یک منبع آگاه از آن جایی که مسیر پروازی این هواپیما مسقط به چابهار، چابهار به کیش، کیش به مسقط بوده همه پروازها به مشکل خورده که باعث نارضایتی مسافران شده بود تا جایی که شنیده شده به گلایه سفیر عمان نیز انجامیده است. 
copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.