کد خبر : 12420 / /
/

اخبار سلبریتی/ عکس بازیگران/ عکس معروف ترین بازیگران ایرانی

تیپ صورتی جیغ نعیمه نظام دوست در پارک/چاقی دوباره خانم بازیگر جنجالی شد+عکس

نعیمه نظام دوست این عکس را منتشر کرد.

تیپ صورتی جیغ نعیمه نظام دوست در پارک/چاقی دوباره خانم بازیگر جنجالی شد+عکس

نعیمه نظام دوست متولد 23 آبان ماه 1353 در تهران می باشد.نعیمه نظام دوست دارای دیپلم علوم تجربی است. نعیمه نظام دوست از سال 1370 کار بازیگری را در گروه های آزاد تئاتر آغاز کرد.نعیمه نظام دوست در مجموعه نوروز 72 بازی کرد. نعیمه نظام دوست به طور حرفه ای با ساعت خوش و در سال 73 وارد عرصه بازیگری شد.

نعیمه نظام دوست

خانواده نعیمه نظام دوست

چهار خواهر دارد که خودش فرزند سوم خانواده است به غیر از او کسی در خانواده شان کار هنری نکرده و پدرش چند سال پیش فوت کرده است وی تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد است.در سینما دوستان زیادی از جمله ماه چهره خلیلی ، مریم امیرجلالی ، الناز شاکردوست و لیدا عباسی را دارد.او در مورد خودش اینگونه می گوید:
در دوران نوجوانیبیشتر عصبانی بودم تا خوشحال یعنی دوران بلوغ عصبانی ای داشتم چون شرایط و فضای زمانه من را عصبی می کرد با اینکه بدآموزی دارد اما مدرسه را زیاد دوست نداشتم (باخنده) نمی توانم دروغ بگویم، دوست دارم آدم ها با واقعیت ما آشنا شوند.من خیلی شر بودم یعنی بیشتر پسر بودم تا دختر و بیشتر پسرانه زندگی می کردم.

غذای  مورد علاقه

در میان غذاهای محبوبم رتبه اول برای کباب ترش است یعنی هرجا بروم اولین انتخابم کباب ترش است. من چاشنی و ترکیباتی که باعث ترشی این کباب می شود را بسیار دوست دارم. بعد از آن هم به سیرواویج علاقه دارم
نعیمه نظام دوست

شغل دوم نعیمه نظام دوست

اگر دقت کنید اکثر بازیگران شغل دومی هم برای کسب درآمد دارند چون نمی ت وان روی بازیگری بعنوان منبع درآمد حساب کرد به همین ترتیب من هم یک مزون کوچک لباس دارم که هر از گاهی از این طریق دوستانم را هم می بینم فعلا به اندازه یک آب باریکه درآمد برایم داردند
او در مورد چاقی اش اینگونه می گوید
من دچار اضافه وزن هستم و این را از ظاهرم می شود، فهمید. چاقی من ارثی نیست بلکه به دلیل مصرف کورتون به وجود آمد. چند سال قبل به دلیل یک بیماری مجبور به مصرف کورتون شدم، همین قضیه هم باعث افزایش وزن من شد. بعد هم اتفاقات دیگری باعث شد که وزنم روز به روز بیشتر شود. 10 سال است که با بیماری چاقی درگیر هستم، یادم می آید که قبل از آن 60 کیلو بودم..
نعیمه نظام دوست
بعد از بالون معده چاق تر شدم
من بالون معده را برای لاغر شدن انتخاب کردم و پزشکان به من گفتند که موفقیت این عمل 50درصد است. وقتی بالون داخل معده گذاشته می شود حجم معده را می گیرد و باعث می شود کمتر غذا بخورید. اگر غذا زیاد خورده شود معده آن را نگه نمی دارد و غذا را بر می گرداند. من بعد از بالون، آنقدر غذا خوردم که بر بالون غلبه کردم و وقتی آن را برداشتم، معده ام دوبرابر شد.همین هم باعث شد که بیش از پیش چاق شوم. البته تعدادی از کسانی که بالون استفاده کرده بودند را دیدم که چندین کیلو وزن کم کرده بودند اما به نظرم حال خوبی نداشتند. باید همزمان با استفاده از بالون ویتامین مصرف شود و کمبودی از این لحاظ وجود نداشته باشد، یعنی لاغری در عین سالم بودن مفید است وگرنه کم کردن وزن وقتی بی حال و ضعیف شوی که فایده ای ندارد.
انواع و اقسام رژیم ها و ورزش ها را امتحان کردم اما متاسفانه خودم هم نتوانستم ادامه بدهم و به نتیجه مطلوب برسم. ورزش هم می کردم اما پایم شکست و به همین دلیل تنبل شدم، ورزش را رها کردم، از طرفی حال روحی ام به دلیل بیماری یکی از نزدیکانم خوب نبود و همه چیز دست به دست هم داد که من کاهش وزن را رها کنم و روز به روز چاق تر شوم.
مشکل بزرگ من برای چاقی این است که نمی توانم جلوی غذا خوردنم را بگیرم. من زمانی که عصبی، ناراحت یا افسرده می شوم به غذا خوردن پناه می برم و از این طریق می توانم خودم را آرام کنم. هرکسی برای کسب آرامش به چیزی پناه می برد، من به غذا خوردن پناه می برم. من و افرادی مثل من به خوردن معتاد هستیم و با کوچک ترین ناراحتی به سمت غذا خوردن هجوم می بریم. به علاوه مشکل این است که من زمان غذا خوردن به غذاهای پرکالری هم بیشتر تمایل دارم.
عاشق فست فود هستم و وقتی در خیابان هستم دائم بوی غذاهای مختلف وسوسه ام می کند که بروم داخل رستوران و غذا بخورم. به شیرینی هم علاقه خاصی دارم که اگر شیرینی ببینم حتما باید بخورم.
نعیمه نظام دوست فیلم شناسی نعیمه نظام دوست

تلویزیون

 1. نوروز 72 1372 مهران مدیری
 2. ساعت خوش 1373 مهران مدیری
 3. شن های کف رودخانه 1374 یوسف سیدمهدوی
 4. باغ شیشه ای 1375 مهدی مظلومی
 5. روزهای زندگی 1378-1377 سیروس مقدم
 6. پلیس جوان 1380 سیروس مقدم
 7. ریحانه 1384 سیروس مقدم
 8. چاردیواری 1386 سیروس مقدم
 9. روز حسرت 1387 سیروس مقدم
 10. زیر هشت 1389 سیروس مقدم
 11. لطفاً دور نزنیم 1388 مهدی مظلومی
 12. ساختمان پزشکان 1390 سروش صحت
 13. کسی خوابه؟ 1391 سیدجواد رضویان
 14. خانه اجاره ای 1391 رامین ناصرنصیر - شاهد احمدلو
 15. خانه اجاره ای 2 1391 رامین ناصرنصیر - شاهد احمدلو
 16. باغ سرهنگ 1392 فلورا سام
 17. محله گل و بلبل 1394 احمد درویش علی پور

 نعیمه نظام دوست

سینما

 1. بر بوم زمان (اپیزود اول) 1382 محمدتقی راوندی دستیار کارگردان و منشی صحنه
 2. بر بوم زمان (اپیزود دوم) 1382 محمدتقی راوندی دستیار کارگردان و منشی صحنه
 3. توفیق اجباری 1386 محمدحسین لطیفی بازیگر
 4. سن پترزبورگ 1388 بهروز افخمی بازیگر
 5. چراغ قرمز 1389 علی غفاری بازیگر
 6. کنسرت روی آب 1389 جهانگیر جهانگیری بازیگر
 7. ما خونه نیستیم 1388 شاهد احمدلو بازیگر
 8. ساکن خانه چوبی 1391 محمدتقی راوندی بازیگر
 9. برج آرام 1391 مسعود اطیابی بازیگر
 10. آذر، شهدخت، پرویز و دیگران 1392 بهروز افخمی بازیگر
 11. افسونگر 1392 حسین تبریزی بازیگر
 12. رفقای خوب 1393 مجید قاری زاده بازیگر
 13. جنجال در عروسی 1394 سید رضا خطیبی بازیگر
copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.