کد خبر : 12316 / /
/

ثبت نام وام کرونا تمدید می شود؟

معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی اتاق اصناف ایران گفت: برای تمدید زمان ثبت نام وام کرونایی اقدام کرده‌ایم و بر این اساس احتمال تمدید ثبت‌نام وجود دارد.

ثبت نام وام کرونا تمدید می شود؟

سقایی معاون برنامه ریزی و اقتصادی اتاق اصناف ایران،گفت: مطابق با مصوبه کارگروه اقتصادی ستاد ملی مقابله با کرونا، فعالان ۱۴ گروه از مشاغل اعم از صنفی و غیر صنفی شامل ۸۵۰ زیر رسته،  تا روز گذشته با مراجعه به سامانه کارا به نشانی kara.mcls.gov.ir می‌توانستند برای  تسهیلات ۱۲ درصدی ثبت نام کنند.

او  ادامه داد: در این خصوص به معاون اقتصادی ریاست جمهوری نامه‌ای برای تمدید ثبت نام وام کرونایی فرستاده‌ایم و احتمال تمدید مهلت زمان ثبت نام وجود دارد.

سقایی ادامه داد: تاکنون  بیش از یک هزار و ۴۰۰  تالاردار در طرح ثبت نام وام کرونا ثبت نام کرده‌اند.

معاون برنامه ریزی و اقتصادی اتاق اصناف ایران گفت: طبق این اطلاعیه، به تعداد کارکنان واحد‌های ثبت نام شده، اعم از بیمه شده و بیمه نشده، ۱۲ تا ۱۶ میلیون تومان وام ۱۲ درصد، با باز پرداخت ۲۲ ماهه اقساط و دو ماه تنفس و در مجموع ۲۴ ماهه تعلق می‌گیرد./منبع: باشگاه خبرنگاران

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.