کد خبر : 12177 / /
/

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از صدور کیفرخواست پرونده موسوم به قتل در «هاشم‌آباد» از سوی دادسرای شهرستان گرگان خبر داد.

:محمود اسپانلو  با اشاره به پیگیری های مجدانه پیرامون رسیدگی به پرونده موسوم به قتل در هاشم‌آباد، اظهار کرد: در این پرونده برای یک نفر به اتهام قتل و برای شش نفر هم به اتهام معاونت در قتل، کیفرخواست صادر شده‌است

وی نبود شواهد و مدارک کافی را علت طولانی شدن زمان صدور کیفرخواست این پرونده دانست و افزود: تنها مدرک کشف شده در صحنه جرم، چند قطعه شکسته کوچک از یک خودروی ناشناس و یک پوکه فشنگ بود که بررسی این قطعات زمان بُرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز گلستان با بیان اینکه بررسی همین قطعات با ذکاوت بازپرس و تیم تحقیق پلیس، سبب باز شدن گره کور این پرونده شد، تصریح کرد: عاملان جنایت در همان ماه اول شناسایی و دستگیر شدند.

اسپانلو با تاکید بر اینکه اینکه متهمان در دادسرا انگیزه خود را اختلافات شخصی عنوان کرده‌اند، خاطرنشان کرد: پرونده برای صدور رای به دادگاه کیفری یک استان گلستان فرستاده شده تا مراحل قانونی خود را طی کند.

 خردادماه امسال ویدئویی از کشف جسد مرد جوان در یک خودروی پارک شده کنار ریل راه‌آهن نزدیک روستای «هاشم‌آباد» گرگان در فضای مجازی استان گلستان دست به دست شد و افکار عمومی استان گلستان را جریحه‌دار کرد./ایسنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.