کد خبر : 12125 / /
/

روایت عجیب سید حسن نصرالله از سفارش آیت الله بهجت به خواندن یک دعا

یکی از فرزندان آیت الله بهجت می‌گوید: هر بار بچه‌هایم را راهی مدرسه می‌کردم پدرم این دعا را پشت سرشان سه مرتبه می‌خواند تا از بلا، مریضی و گرفتاری درامان باشند.

روایت عجیب سید حسن نصرالله از سفارش آیت الله بهجت به خواندن یک دعا

 یکی از فرزندان آیت الله بهجت می‌گوید: هر بار بچه‌هایم را راهی مدرسه می‌کردم پدرم این دعا را پشت سرشان سه مرتبه می‌خواند تا از بلا، مریضی و گرفتاری در امان باشند.

آیت‌الله ری شهری نیز می‌فرمایند: بیشترین دعایی که آیت الله بهجت جهت حفظ از بلا و گرفتاری به آن سفارش می‌کرد همین دعا بود.

سید حسن نصرالله در یکی از مصاحبه‌های خود گفته است: آیت الله بهجت برایم پیغامی فرستاد و فرمود صبح و شب سه مرتبه به این دعا مداومت داشته باشید. نمی‌دانستم چرا آقای بهجت این نکته را به من گفتند تا اینکه چند روز بعد اسرائیلی‌ها محل اقامتم را بمباران کردند و من جان سالم از آن معرکه به در بردم. آنجا بود که دلیل سفارش آیت الله بهجت به این دعا را فهمیدم.

همچنین امام صادق در رابطه با اهمیت این دعا می‌فرمایند: پدرم به من سفارش کرد صبح و شب سه مرتبه به آن مداومت کنم تا از جمیع بلا و گرفتاری‌ها در امان بمانم و گفت حواست باشد این دعا دست نااهلان نیفتد.

مرحوم شیخ کلینی در کتاب کافی آن را این‌طور آورده: اللَّهُمَّ اجْعَلْنِی فِی دِرْعِکَ الْحَصِینَةِ الَّتِی تَجْعَلُ فِیهَا مَنْ تُرِیدُ.

خداوندا! من را در آن پوششی که از هر بلا و آفتی حفظ می‌کند و هر کسی را که بخواهی در آن قرار می‌دهی، قرار بده./فارس

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.