کد خبر : 12028 / /
/

فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید مصطفی خمینی بندو در شهرستان عسلویه موفق شدند ۵۰۰ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه کامیون در پوشش بار هندوانه کشف و دو نفر سوداگر مرگ را دستگیر کنند.

سردار حیدر سوسنی اظهار کرد: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و باندهای وارد کننده مواد افیونی، روز گذشته ماموران ایستگاه ایستگاه  بازرسی شهید "مصطفی خمینی بندو" به یک دستگاه کامیون باری مشکوک  شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. 

کشف تریاک از کامیونی با بار هندوانه در عسلویه

به گزارش رکنا، این مقام انتظامی افزود: ماموران انتظامی با  هوشیاری و انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی موفق شدند یک دستگاه کامیون باری را شناسایی و طی یک عملیات ضربتی توقیف و مورد بازرسی قرار دهند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو توقیفی، ۵۰۰ کیلوگرم تریاک که در زیر هندوانه  جاساز شده بود، کشف شد و قرار بود این هندوانه ها برای شب یلدا در شهر توزیع شود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به مبارزه بی امان و خستگی ناپذیر پلیس با قاچاقچیان  مواد مخدر که سلامت جامعه را هدف گرفته اند، از خانواده ها به عنوان حامیان نیروی انتظامی خواست، در صورت اطلاع از فعالیت های قاچاقچیان مواد مخدر، پلیس را از طریق سامانه ۱۱۰ در جریان قرار دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری آنان اقدام کند.

رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.