کد خبر : 11950 / /
/

شهرهای مختلف مـازندران ویلاهای لاکچری با قیمت‌های میلیاردی برای فروش آگهی شده‌اند.

شهرهای مختلف مـازندران ویلاهای لاکچری با قیمت‌های میلیاردی برای فروش آگهی شده‌اند به طوری که در شمال کشور می‌توان ویلایی یافت که هر متر آن بین ۱۰ تا ۱۳۲ میلیون تومان ارزش‌گذاری شده که تقریبا برابر با نرخ هر متر خانه در مناطق مختلف تهران است.

میان ویلاهای آگهی شده  یک ویلای ۴۰۰ متری در سرخرود در شرق مازندران وجود دارد که هر متر آن ۱۳۲٫۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده و این ملک با قیمت کل ۵۳ میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

همچنین در بابلسر، دریاکنار یک ویلای ۶۴۰ متری ،‌یک‌ساله را متری ۱۱۷٫۲ میلیون تومان قیمت‌گذاری کرده‌اند و مالک این ملک را با قیمت کل ۷۵ میلیارد تومان می‌فروشد.

یک ویلای هفت ساله و ۵۰۰ متری در کلاردشت که هر متر آن ۱۰۱ میلیون تومان است، با قیمت کل ۵۲ میلیارد تومان فروخته می‌شود.

یک ویلای ۶۳۰ متری در محمودآباد، خانه دریا متری  ۹۵٫۲ میلیون تومان ارزش گذاری شده و برای خرید آن باید ۶۰ میلیارد تومان هزینه پرداخت کرد.

ارزش ویلا – باغ پنج هزار متری در کلارآباد متری ۱۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده و خرید آن با ۵۰ میلیارد تومان امکان‌پذیر است و بالاخره یک ویلا باغ ۸۶۰۰متری در نوشهر، چلک قرار دارد که هر متر آن ۱۱٫۵ میلیون تومان است که قیمت نهایی به ۹۹ میلیارد تومان می‌رسد.

ایران جیب

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.