کد خبر : 11932 / /
/

سرهنگ علی همه خانی برخورد شدید سواری پژو با درخت به خاطر سیلی پدر به پسر در مسیر بهشت زهرا خبر داد.

سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در ساعت ۰۶:۴۵ صبح و برابر رصد پایش تصویری از معابر و بزرگراه‌های شهر تهران از طریق رصد دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ مشخص گردید که یکدستگاه سواری پژو که در محدوده بهشت زهرا در حال تردد بوده بعلت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه از مسیر و راه خارج شده و به شدت با یک اصله درخت کنار معبر برخورد می‌ کند.

سیلی پدر به پسر حادثه آفرید

وی گفت: ماجرا از این قرار بود که در داخل این سواری مشاجره‌ای بین پدرو پسری روی می‌دهد که پدر عصبانی سیلی محکمی به صورت پسرش که در حال رانندگی بوده زده که حواس و تمرکز وی بهم ریخته و به همین خاطر از مسیر و راه اصلی خارج و بشدت با یک اصله درخت برخورد می‌نماید.

سرهنگ همه خانی گفت: در این حادثه سر پسر بشدت با شیشه جلو برخورد کرده که باعث آسیب جدی می‌گردد و باعث شکستن شیشه جلو شده که با حضور به موقع تیم‌های اورژانس در محل وی به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل می‌گردد.

وی افزود: با حضور جرثقیل پلیس راهور تهران بزرگ در محل حادثه این سواری از محل جابجا گردید و ترافیک مقطعی حاصل شده به حالت عادی بازگشت.

وی از رانندگان وسایبل نقلیه خواست حین تردد از انجام هرگونه اقدام و رفتاری که حواس راننده را پرت نماید خودداری کرده و حتما تمام حواس خود را به رانندگی اختصاص دهند./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.