کد خبر : 10392 / /
/

دانش آموزان پلدشتی در مدرسه شکنجه شدند.

فیلمی در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می دهد معلمی دانش آموزان را در مدرسه ای در شهرستان  پلدشت کتک زده و شکنجه می کند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا ،پس از انتشار این فیلم آموزش و پرورش شهرستان پلدشت بیانه ای صادر کرد که در ادامه می خوانید.

"بسمه تعالی

به استحضار والدین گرامی و شهروندان عزیز می رساند با عنایت به مسائل پیش آمده در یکی از مدارس شهرستان پلدشت ، موضوع با قید فوریت و با اعزام بازرسان اداری به واحد آموزشی مورد نظر پیگیری و صرفنظر از اظهار ندامت فرد خاطی  و عذرخواهی از  افکار عمومی و دلجویی از دانش آموزان عزیز نظر به اینکه عملکرد نامبرده مغایر با ضوابط و مقررات نظام تعلیم و تربیت بوده لذا در راستای صیانت و مراقبت از حقوق دانش آموزان و جلوگیری از تکرار مسایل مشابه نسبت به تشکیل پرونده تخلفاتی اقدام و برابر مقررات برخورد قانونی اعمال خواهد شد مع الوصف چنین اعمالی به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی از طرف آموزش و پرورش قابل پذیرش و تایید نبوده و به لحاظ ممنوعیت آن با هر فردی که برخلاف آیین نامه اجرایی مدارس مرتکب رفتار مذموم با آثار سوء تربیتی نماید برخورد خواهد کرد."/ رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.