کد خبر : 10266 / /
/

سایت وقت صبح از حمایت تینا آخوندتبار از زهرا کودایی گفت.

 

وقت صبح- تینا آخوندتبار بازیگر و بوسکور ایرانی از دروازه بان تیم ملی زنان در برابر حواشی اردن حمایت کرد.

تینا آخوندتبار نوشت:  زهره کودایی عزیز؛ تو مایه افتخار و نماد قدرتی، تبریک به تو

 

او ادامه داد: حمله به دروازه بان تیم ملی زنان یک کشور ،زن ستیزانه و‌ جنسیت‌زده است. زن تحقیر می‌شود چون به تعبیر آنان ظرافت «زنانه» ندارد.

به گزارش سرویس چهره‌ها سایت وقت صبح، آخوندتبار نوشت:  هر زنی باید در مسیر استعداد خودش قدم بردارد و همه زنان تا رسیدن به این هدف مهم مبارزه‌ای طولانی در پیش دارند.

او گقت: به امید روزی که ورزش زنان جایگاه بهتری در جوامع مردسالار پیدا کند.

 

شکایت زهرا کودایی از اردن

 

یک رسانه روسی خبر داد که دروازه‌بان تیم ملی زنان ایران قصد دارد از سران فدراسیون فوتبال اردن شکایت کند

وقت صبح از دروازه بان تیم ملی می گوید.

بعد از ادعای واهی سران فدراسیون فوتبال اردن علیه زهره کودایی، دروازه‌بان تیم ملی زنان ایران و رد این ادعا از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا،سایت اسپورت ۲۴ روسیه خبر داد این دروازه‌بان ایرانی قصد دارد از سران فدراسیون فوتبال اردن شکایت کند و نسبت به این موضوع اعاده حیثیت کند.

 

بدر صورت تایید شکایت دروازه‌بان ایرانی از سوی اردنی‌ها، کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌تواند فدراسیون فوتبال اردن را با جریمه روبه‌رو کند

 

تیم ملی فوتبال زنان ایران توانست با درخشش زهره کودایی دروازه‌بان خود برای اولین‌بار تاریخ سازی کند و به دور نهایی جام ملت‌های آسیا راه یابد.

این تیم اردن را در ضربات پنالتی با درخشش کودایی شکست داده بود.

منبع:

www.vaghtesobh.com

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.