کد خبر : 10165 / /
/

نمایندگان مجلس با ماده 4 طرح ساماندهی صنعت خودرو مبنی بر اینکه هر شخص حقیقی و حقوق می تواند به ازای صادرات خودرو یا قطعات آن و سایر کالاهای مرتبط با صنایع نیرو محرکه نسبت به واردات خودرو برای تنطیم بازار اقدام نمایند ، با 193 رای موافقت کردند

 نمایندگان مجلس با ماده 4 طرح ساماندهی صنعت خودرو مبنی بر اینکه هر شخص حقیقی و حقوق می تواند به ازای صادرات خودرو یا قطعات آن و سایر کالاهای مرتبط با صنایع نیرو محرکه نسبت به واردات خودرو برای تنطیم بازار اقدام نمایند ، با 193 رای موافقت کردند /خانه ملت

مجلس مجوز واردات خودرو به ازای صادرات آن را صادر کرد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس، طرح ساماندهی صنعت خودرو اعاده شده از شورای نگهبان را اصلاح کردند.

در اصلاحیه ماده ۴ این طرح آمده است: هر شخص حقیقی و حقوقی می‌تواند به ازای صادرات خودرو یا قطعات خودرو یا سایر کالاها و خدمات مرتبط با انواع صنایع نیرو محرکه نسبت به واردات خودرو برای تنظیم بازار اقدام نماید.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.