کد خبر : 28215 / /
/

رئیس کل دادگستری استان البرز در خصوص فوت یک دانش آموز کرجی توضیحاتی را ارائه کرد.

 به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه ، رئیس کل دادگستری استان البرز در رابطه با جزئیات فوت یک دانش آموز در یکی از مدارس شهرستان کرج اظهار کرد: روز شنبه ۳۰ مهرماه گزارشی از مدرسه سوم شعبان کرج که مدرسه مقطع متوسطه اول است به کلانتری محل مبنی بی هوشی دانش آموزی بعد از ورود به مدرسه اعلام می شود. این دانش آموز بعد از ورود به مدرسه از پشت سر به زمین می‌افتد و مسئولان مدرسه بلافاصله با اورژانس تماس می‌گیرند و فرد به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل می شود، متاسفانه با وجود اقدامات پزشکی انجام شده، این دانش آموز فوت می‌کند.

حسین فاضلی هریکندی افزود : زمانی که این دانش آموز در مدرسه به زمین می‌افتد توسط دروبین‌های مدرسه ثبت شده است و دانش آموزان دیگری نیز در محل حضور داشتند.

رئیس کل دادگستری استان البرز با بیان اینکه  این دانش آموز در سال دوم مقطع متوسطه اول در حال تحصیل بوده و ۱۳ سال سن داشت، گفت: بعد از اعلام فوت این دانش آموز به دادسرای کرج، بازپرس به همراه سرپرست دادسرای جنایی استان البرز به منظور بررسی پرونده در پزشکی قانونی استان حاضر می‌شوند و دستورات لازم به پزشکی قانونی برای بررسی و اعلام تامه فوت صادر می‌شود.

فاضلی هریکندی گفت: طبق اعلام پزشکی قانونی استان در حال حاضر نمی‌توان اظهار نظر دقیقی در مورد علت تامه فوت این دانش آموز کرد و نمونه‌های سم شناسی، آسیب شناسی و سایر نمونه‌هایی که برای اعلام علت فوت لازم است از جسد اخذ شده است و باید منتظر ماند تا نتایج آزمایش‌ها اعلام شود و برای این موضوع حدود سه هفته نیاز است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.