کد خبر : 28190 / /
/

فال روزانه شخصی | 2 آبان ماه + فیلم

فال روزانه خود را در این بخش می خوانید.

فال روزانه شخصی |  2 آبان ماه + فیلم

فال روزانـه شخصی متولدین فروردین

فال روزانه شما نشان می دهد کامیابی/ تکامل/ نتیجه نهایی/ شناخت/ تشخیص/ افتخار/ شروع دوره‌ای جدید

فال روزانـه شخصی متولدین اردیبهشت

فال روزانه شما نشان می دهد به هشدارهای درون خود بی توجهی کردید اما حالا می‌بایست با حقایق روبه رو شوید. / عدم وابستگی و اتکا به دیگران / قدر خود را بدانید./ استفاده از تجربیات / حقیقت این است که آدمی هرچقدر بیشتر برای نگه داشتن آنچه که رفتنی است تقلا کند بیشتر رنج خواهد برد.

فال روزانـه شخصی متولدین خرداد

فال روزانه شما نشان می دهد تغییری در راه است./ آمادگی برای ایجاد تغییر / و ایمان داشته باشید که زندگی نهایتا چیزی بهتر از آنچه را که رها می‌کنید به شما ارزانی می‌دارد. / انتقال مظهر زندگی دوباره است. انتقال بهاری است پس از زمستانی سرد و طولانی. / برای پرورش یافتن، حرکت کردن و زندگی کردن، مرگ کهنه‌ها را بپذیرید.

فال روزانـه شخصی متولدین تیر

​فال روزانه شما نشان می دهد وضعیتی ویژه، آمادگی شما را برای کار مداوم، مطالبه می‌کند. /هم اکنون زمانی است که تمام تلاش‌ها و انرژی‌های خود را صرف انجام کاری می‌کنید که نسبت به آن احساس مسئولیت و اشتیاق دارید. / پیشرفت شخصی در راه است و بکارگیری کامل انرژی خلاقانه که از بدن، فکر و روح شما سرچشمه می‌گیرد.

فال روزانـه شخصی متولدین مرداد

فال روزانه شما نشان می دهد از چیزی فرار می‌کنید./ ممکن است با یک تعهد، مسئولیت، کار زیاد، دردسر و...  رو به رو شوید./ بروز مشکلاتی که باید با اقداماتی مهار کرد. / یافتن راه حلی برای مقابله با وضعیت بحرانی یا دشمنان و اشخاص مشکل‌ساز / غنیمت‌شمردن فرصت‌ها

فال  روزانـه شخصی متولدین شهریور

فال روزانه شما نشان می دهد هراس به دل راه ندهید./ شجاعانه و قاطعانه با مسائل رو به رو شوید. / پستی و بلندی / تشویش درونی / ایستادگی در برابر مشکلات / عزم راسخ

فال  روزانـه شخصی متولدین مهر

فال روزانه شما می گوید نداشتن امید به آینده،  آدمی را در تاریکی و ظلمت قرار می‌دهد. / آزار و اذیت / ترس، تردید و سردرگمی / به اصول اخلاقی‌تان مقید باشید./ خشم خود را کنترل کنید.

فال  روزانـه شخصی متولدین آبان

فال روزانه شما نشان می دهد عدم قضاوت دیگران / عدم سرزنش دیگران / وفادار باشید. / پذیرش سرنوشت / شکیبا باشید.

فال شخصی روزانـه متولدین آذر

فال روزانه شما نشان می دهد صبر و بردباری / تلاش برای برطرف کردن نگرانی و کشمکش فکری یا احساسی / متکی به خود باشید./ امیدوار باشید./ پذیرای تشویق دیگران باشید. / متعهد باشید.

فال شخصی روزانـه متولدین دی

در فال روزانه شما آمده است به حقیقت پیوستن رویای تان /  یک خوش اقبالی / نظم در زندگی / قدر آنچه را که دارید به خوبی بدانید / پذیرش مسئولیت

فال روزانـه شخصی متولدین  بهمن

فال روزانه شما نشان می دهد فرصت‌های طلایی / غنیمت شمردن فرصت‌ها / طرح ها، اقدامات یا تجربیات جدید/  تصمیم مهم / تعهد /  کنترل شرایط.

فال  روزانـه شخصی متولدین اسفند

فال روزانه شما نشان می دهد جدایی، تنهایی و محرومیت در راه است. / ضعف جسمانی، بیماری، تنهایی یا مشکلات مالی / توجه به کمبودها / تجدید نظر بر باورها و اعتقادات / کنترل احساسات.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.