کد خبر : 25726 / /
/

حوادث | حوادث اجتماعی | حوادث خانوادگی

دعوا بین شاگرد کبابی و شاگرد نانوایی.

این حادثه روز یکشنبه 6 شهریور ماه رخ داد و همه را شوکه کرد. صدای فریادهایی که از نانوایی شنیده می شد، توجه رهگذران را به خود جلب کرد. و آن ها  مردی را دیدند که خشمگین با چاقو ضربات متعددی را به نانوا زد و پا به فرار گذاشت. بلافاصله ماموران پلیس در جریان این حادثه خونین قرار گرفتند و همزمان مردم با استفاده ار پارچه و گاز استریل سعی کردند محل خون ریزی بدن شاگرد نانوا را بپوشانند و جان او را نجات دهند.

متاسفانه اورژانس 20 دقیقه طول کشید تا خود را به محل حادثه برساند و تکنیسین اورژانس با اقدامات اولیه، شاگرد نانوایی را که به سختی نفس میکشید و نیمه جان شده بود به بیمارستان بهار لو انتقال داد.

تحقیقات پلیس

درحالی که شاگرد نانوایی در بیمارستان تحت جراحی قرار گرفته بود ماموران کلانتری 130 نازی آباد وارد عمل شدند و در تحقیقات میدانی متوجه شدند که شاگرد نانوایی، پوریا نام دارد و 4 ماه است که از نیشابور به تهران آمده و به تازگی در این نانوایی مشغول به کار شده است.

تحقیقات به عمل آمده نشان می دهد که فرد متواری شاگرد کبابی بوده و هیچ خصومت قبلی بین او و پوریا وجود نداشته است و چاقوکشی بخاطر اعتراض مشتری به شیوه پرداخت پول نان بوده است.

نحوه پرداخت جدید پول نان

بنابر تصمیمات مسئولان مربوطه از مدت ها پیش به منظور جلوگیری ازگران فروشی، نانوایی ها موظف هستند فقط با استفاده از کارت خوان های جدید که تعداد نان و قیمت مصوب در آن توسط ارگان و نه نانوایی ها مشخص شده است پول نان را دریافت کنند. متهم قصد داشته پول نقد بدهد که پوریا شاگرد نانوا از گرفتن آن امتناع کرده و خواسته از کارتخوان استفاده کند که این امر موجب خشمگین شدن او می شود و پس از درگیری ضربات متعدد چاقو را به پهلو و دنده نانوا وارد می کند.

نجات شاگرد نانوا از مرگ

پزشکان بیمارستان بهارلو پس از جراحی پوریا توانستند او را از مرگ نجات دهند.

بنابر این گزارش تحقیقات پلیس برای بازداشت مرد چاقوکش ادامه دارد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.