کد خبر : 25351 / /
/

حوادث | حوادث اجتماعی | حوادث خانوادگی

ماجرای قتل زن صیغه‌ای چیست؟!

رسیدگی به این پرونده از چهار سال قبل به‌دنبال ناپدید شدن زن جوانی به نام فرناز در دستور کار تیم جنایی تهران قرار گرفت. بررسی‌های اولیه نشان داد فرناز بعداز فوت همسرش در خانه‌ای در محله هاشمی تهران زندگی می‌کرد که به‌طرز مرموزی ناپدید شده‌است. با بررسی پرونده مشخص شد آخرین‌بار تلفن همراه او در منطقه‌ای در رودهن آنتن‌دهی داشته که همزمان تلفن همراه پسرعمویش به نام داوود نیز در همان منطقه آنتن داشته‌است. با کشف این سرنخ، داوود دستگیر شد و در تحقیقات به قتل دخترعمویش اعتراف کرد و گفت : فرناز همسر صیغه‌ای من بود. آن روز برای کاری به رودهن رفته‌بودیم که آنجا بر سر مسائل مالی اختلاف پیدا کرده و درگیر شدیم. من او را هل دادم که سرش به ماشین برخورد کرد و فوت شد. بعد هم جسدش را به یکی از دوستانم به نام کیوان دادم تا سربه‌نیست کند. کیوان جسد را مثله کرد و در چند سطل زباله انداخت.

با این اعتراف، کیوان دستگیر شد اما منکر دست داشتن در این ماجرا شد. پس‌از گذشت حدود چهار سال و با وجود پیدا نشدن جسد مقتول، پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد. در ابتدای جلسه دادگاه اولیای دم برای قاتل دخترشان درخواست قصاص کردند. سپس داوود در جایگاه قرار گرفت و گفت: من مرتکب قتل همسر صیغه‌ای‌ام نشدم. من فرناز را دوست داشتم و اعترافاتم هم تحت فشار بازجویی بود. متهم درباره دست داشتن کیوان در این ماجرا نیز گفت: در بازجویی‌ها به من می‌گفتند باید همدستم را معرفی کنم و نمی‌دانم چرا کیوان را معرفی کردم. او در این ماجرا نقشی نداشت. کیوان هم در دفاع از خود گفت: من مغازه لوازم‌یدکی داشتم و داوود دوبار آنجا آمده‌بود و از ماجرای قتل همسر صیغه‌ای‌اش هیچ اطلاعی ندارم. پس ‌از رسیدگی به این پرونده، قضات وارد شور شدند و داوود را به قصاص محکوم کردند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.