کد خبر : 25057 / /
/

حوادث | حوادث اجتماعی | حوادث خانوادگی

ماجرای این قتل مخوف چه بوده است؟!

فرمانده انتظامی استان هرمزگان در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: ماموران انتظامی شهرستان بندرعباس از طریق تلفن مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از یک فقره درگیری منجر به قتل واقع در روستای چهچکور مطلع و بلافاصله جهت بررسی به محل اعزام شدند.

سردار غلامرضا جعفری افزود: ماموران پس از حضور در محل مشاهده کردند یک جوان تبعه افغانستان از ناحیه سینه مجروح و در محل فوت شده که دربررسی اولیه صورت گرفته مشخص شد افرادی بنامان معلوم تبعه ،افاغنه ساکن کرمان به جهت حل مشکل خانوادگی میان یک زن و شوهر تبعه افعانستان که بستگان یکدیگر بودند در روستای چهچکور از توابع بندرعباس با یکدیگر قرار ملاقات گذاشته که پس از حضور طرفین در محل به علت عدم سازش در حین صحبت کردن ابتدا بصورت لفظی و سپس فیزیکی با هم درگیر که در این درگیری یکی از طرفین بوسیله چاقو مجروح شده و بعلت شدت جراحات وارده در محل فوت کرده است.

وی اظهار کرد: در اجرای دستور مقام قضائی مبنی بر دستگیری کلیه افراد حاضر در صحنه درگیری ، ماموران در این اقدام ضربتی 3 نفر از عاملان درگیری که یکی از آنان برادر مقتول بوده و بدلیل مصدومیت در یکی از بیمارستان های بندرعباس تحت مداوا بود شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با بیان این که پس از حضور کار آگاهان تشخیص هویت و اداره جنائی پلیس آگاهی و بازدید از محل و متوفی، جسد به پزشکی قانونی انتقال شد، با هدف پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار و مشابه در استان به عموم شهروندان و مردم این استان توصیه کرد: در حل مشکلات و اختلافات خانوادگی با مراجعه به مراکز مشاوره تخصصی ، ضمن کنترل خشم و پرهیز از هرگونه اقدام شتابزده و غیر قابل جبران ، موضوع را از طریق مبادی قانونی و قضایی پیگیری و دنبال کنند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.