کد خبر : 24984 / /
/

حوادث | حوادث اجتماعی | حوادث خانوادگی

پسربچه اهل کلاله جان خود را باخت!

علی جوان با اشاره به‌ اینکه شب گذشته پسربچه ای ۱۰ ساله که اهل کلاله بوده است در تاسیسات آبی مسیر روخانه دانه در محدوده پارک جنگلی فارسیان گالیکش غرق شد، اظهار کرد: این پسربچه 10 ساله کلاله‌ای که به همراه خانواده خود برای تفریح و شنا به تاسیسات آبی در مسیر رودخانه دانه در محدوده پارک جنگلی فارسان رفته بود، به دلیل تسلط نداشتن در شنا و همچنی عمیق بودن رودخانه در آن محدوده، غرق شد.

وی بیان کرد: بلافاصله شناگران محلی برای نجات کودک وارد عمل شدند، اما کودک را پیدا نکردند و در نهایت غواصی از سازمان آتش نشانی گنبدکاووس در محل حضور یافت و در نهایت با تلاش غواص، پیکر این پسربچه شب گذشته از آب خارج و به خانواده‌اش تحویل داده شد.

فرماندار گالیکش ضمن تاکید بر ممنوعیت شنا در وضعیت هشدارهای هواشناسی و همچنین شما در آب بندان ها و رودخانه ها، گفت: خانواده های محترم از شنا کردن فرزندان خود در این محیط ها جلوگیری کنند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.