کد خبر : 24884 / /
/

حوادث | حوادث اجتماعی | حوادث خانوادگی

پدر و مادر هراسان به نیروی انتظامی مراجعه کردند!

سرهنگ کامیار چهری رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی با اشاره به بازگرداندن یک دختر و پسر نوجوان گمشده در اراک جزئیات این خبر را به صورت زیر تشریح کرد.

2 روز گذشته در شهرک مسکونی صنعتی شهرستان اراک، خانواده‌ای با نگرانی و اضطراب با مراجعه به تیم گشت مأموران انتظامی این شهرستان اعلام کردند که پسر ۱۱ ساله و دختر ۱۶ ساله این خانواده که با یکدیگر برای تفریح، به بیرون رفته بودند، با وجود تاریک شدن هوا هنوز به منزل بازنگشته اند و هیچ خبری نیز از آن‌ها در دست نمی‌باشد.

بازگشت دختر 16 ساله و پسر 11 ساله به محیط خانواده

با توجه به حساسیت خبر و بازتاب آن در فضای مجازی ، با تشکیل پرونده‌ای در این خصوص در پلیس اگاهی استان مرکزی، موضوع گم شدن این نوجوانان به تمامی یگان‌های انتظامی پلیس اطلاع رسانی شد و سرانجام با تلاش مشترک تمامی نیرو‌های جستجو گر و عزم جدی کارآگاهان پلیس آگاهی مرکزی 2 شب گذشته این دو نوجوان، صحیح و سالم پیدا شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی در پایان گفت: خانواده این دو نوجوان و سایر همشهریان از تلاش‌های پلیس بی وقفه پلیس در بازگرداندن آن‌ها به آغوش خانواده قدردانی کردند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.