کد خبر : 24737 / /
/

حوادث | حوادث اجتماعی | حوادث خانوادگی

مرد افغان با این ادعا که همسرش فرزندانشان را شکنجه می‌کرده، پلیس را مجاب به گرفتن رد آنان کرد!

رسیدگی به شکایت مرد افغان با موضوع آدم ربایی از مدتی قبل در دستور کار حمیدرضا رستمی بازپرس شعبه یازدهم دادسرای جنایی تهران قرار گرفت.

شاکی در طرح شکایت خود گفت:«مدتی قبل همسرم، 2 فرزندم را از من ربود و از افغانستان به تهران فرار کرد.بعد برای اینکه عواطف من را تحریک کرده و از من اخاذی کند، فرزندانم را مقابل دوربین شکنجه می کرد و برای من فیلم می فرستاد.»

با ثبت این شکایت در حالی که شاکی هیچ نشانی از همسر و فرزندانش نداشت، تحقیقات برای یافتن ردی از زن جوان افغان آغاز شد و بالاخره او به دام پلیس افتاد و گفت:«بد رفتاری های همسرم با من و فرزندانمان سبب شد که ما از دست او فرار کنیم و موضوع شکنجه دادن فرزندانم هم حقیقت ندارد.»

در همین حال فرزندان زن جوان هم اظهار داشتند تمایل دارند نزد مادرشان بمانند.با بررسی مستندات پرونده با توجه به اینکه هر 4 تبعه افغان به صورت غیرقانونی وارد مرزهای کشور شده بودند، بازپرس دستور رد مرز آنها را صادر کرد و راهی کشورشان شدند.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.