کد خبر : 24641 / /
/

حوادث | حوادث اجتماعی | حوادث خانوادگی

مقاومت راننده باعث شد سارق گیر بیفتد!

روز شنبه 22 مردادماه سال جاری، رسیدگی به پرونده سرقت خودرو، آدم‌ربایی و ضرب و جرح یک مرد جوان در دستور کار بازپرس جنایی پایتخت و تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

ماجرای این حادثه از آنجا آغاز شد که، سه‌شنبه یازدهم مردادماه، درگیری خونین 2 مرد جوان در یک خودرو "هیوندا" از سوی مردم حاضر در صحنه به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی از ماموران کلانتری 157 مسعودیه راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را کلید زدند، اما این در حالی بود که یکی از مردان جوان که به شدت از ناحیه صورت زخمی شده بود، با سوء استفاده از ازدحام جمعیت پا به فرار گذاشته بود!

تحقیقات ابتدایی ماموران پلیس مشخص کرد، مرد جوان قصد داشته خودروی خود را بفروشد که متهم پیشنهاد بالایی به وی داده است و این 2 مرد پس از مذاکرات اولیه به دلیل اختلاف بر سر تنظیم متن قولنامه به صورت لفظی با یکدیگر درگیر شدند.

از سوی دیگر بررسی‌ها نشان داد، متهم پس از مشاجره لفظی قصد داشته خودروی مورد نظر را سرقت کند که مرد جوان در ابتدا خودش را به پشت صندوق چسبانده و سپس روی کاپوت خودرو خود نشسته است.

در ادامه مشخص شد، متهم پس از مشاهده مرد جوان روی کاپوت خودرو، با سرعت زیاد به سمت مسعودیه حرکت کرده که مرد جوان در این میان با ضربات زانو برای نجات جانش به شیشه جلوی خودرو ضرباتی وار کرده است.

تحقیقات تکمیلی حکایت از آن داشت، پس شکستن شیشه خودرو و توقف آن، مرد جوان و متهم در خیابان با یکدیگر درگیر شدند که دقایقی بعد با دخالت مردم این درگیری با پایان رسیده است.

همچنین امدادگران اورژانس که همزمان با ماموران پلیس در محل حادثه حاضر شده بودند، مرد جوان را به بیمارستان منتقل کردند؛ بررسی‌ها ادامه داشت تا اینکه مرد جوان برای رسیدگی به شکایت خود در دادسرای امور جنایی حاضر شد.

به گزارش تسنیم، تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط بازپرس جنایی آغاز شده است و کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی برای دستگیری متهم این پرونده وارد عمل‌ شده‌اند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.