کد خبر : 24054 / /
/

نیوشا ضیغمی | حواشی نیوشا ضیغمی | اخبار نیوشا ضیغمی

دختر زیبارو مچ نیوشا ضیغمی رو خوابوند

یک دختر زیبارو از نظر زیبایی نیوشا ضیغمی را محو کرد.

دختر زیبارو مچ نیوشا ضیغمی رو خوابوند

نیوشا ضیغمی در سال 1389 با آرش پولادخان، تاجر ایرانی ازدواج کرد و در اردیبهشت 1397 اولین فرزندشان به نام لنا را به دنیا آوردند. نیوشا ضیغمی متولد 18 تیر ماه 1359 در تهران است. نیوشا ضیغمی  لیسانس خود را در رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران گرفت.نیوشا ضیغمی برای بازی در فیلم‌های شوریده (1383) و حس پنهان (1385) نامزد دریافت جایزهٔ سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر شده‌است.

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی وضعیت مالی بسیار خوبی دارد ولی خودش همیشه در مصاحبه ها تاکید دارد که وضعیت زندگی آنها خیلی معمولی است و در حد مردم و در خانواده ای بسیار ساده زیست به دنیا آمده است و هرچه اموال دارد خودش کار کرده و به دست آورده .

اخیرا شایعاتی درباره طلاق  نیوشا ضیغمی به گوش می رسد که خانم بازیگر با انتشار استوری ای و بایگانی کردن تصاویر همسرش این شایعات را تا حدودی تایید کرده است. نیوشا ضیغمی عکسی از شناسنامه ای که مهر طلاق دارد را منتشر کرد.

نیوشا ضیغمی هنرمندی مطرح و توانمند است که سعی بر این دارد تا هیچ گاه وارد حواشی نشود و زندگی آرام داشته باشد. نیوشا ضیغمی فعالیت زیادی در صفحه اینستاگرامش ندارد اما بیش از 3.5 میلیون کاربر او را دنبال می کنند.

مهریه نیوشا ضیغمی

مهریه ام یک سکه است.نمی توانم درک کنم که ۲ خانواده سر تعداد سکه با هم چانه می زنند.

مرحوم پدرش محسن ضیغمی دبیر بازنشسته بود و مادرش فهیمه رستم پور کارمند بازنشسته است و تنها یک خواهر بنام روشا دارد

بعد از فارغ التحصیلی در کلاس های بازیگری کانون سینماگران جوان شرکت کرد و از آنجا به کارگردان، مسعود جعفری جوزانی برای سریال در چشم باد معرفی شد. ضیغمی با این سریال در سال 1382 وقتی 23 سال داشت اولین تجربه هنری خود را کسب کرد

بازی در فیلم شوریده سال 1384 وی را نامزد سیمرغ بلورین کرد. او که کلا دو سریال برای تلویزیون بازی کرده است با فیلم پارک وی در سال 85 و اخراجی های مسعود ده نمکی در همان سال به شهرت رسید

نیوشا ضیغمی

شروع بازیگری نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی با شرکت در کلاس‌های آزاد بازیگری کانون سینماگران جوان بازیگری را فراگرفت و توسط این مؤسسه به مسعود جعفری‌جوزانی معرفی شد. پس از فارغ‌التحصیلی از این کلاس‌ها در مجموعهٔ تاریخی در چشم باد نقش یک دختر روستایی شمالی را ایفا کرد.

نیوشا ضیغمی با آرش پولادخان تاجره نقره ازدواج کرده است. آقای پولاد خان تاجر نقره بوده و برای رسیدن به نیوشا با یک برنامه از قبل طراحی شده بعنوان سرمایه گذار در فیلم پرتقال خونی سال 89 به او نزدیک شد و در نهایت پیشنهاد ازدواج داد. گفته شده مهریه آنها یک سکه بوده است !

نیوشا ضیغمی

ابتلای نیوشا ضیغمی به ویروس کرونا

نیوشا ضیغمی در اینستاگرام اعلام کرد که به بیماری کرونا مبتلا شده است. این بازیگر تصویری از نتیجه آزمایش خود را منتشر کرد و نوشت: «چه درد مزخرفیه این کرونا. یکی از ترسناکترین چیزایی که تو زندگیم دیدم همین جواب مثبت بود. خلاصه در یک لحظه تا ته ماجرا رو عین یه فیلم تند شده دیدم و خودم رو در بین اموات تصور کردم و....»

زندگی شخصی نیوشا ضیغمی

مرحوم پدرش محسن ضیغمی دبیر بازنشسته بود و مادرش فهیمه رستم پور کارمند بازنشسته است و تنها یک خواهر بنام روشا دارد

بعد از فارغ التحصیلی در کلاس های بازیگری کانون سینماگران جوان شرکت کرد و از آنجا به کارگردان، مسعود جعفری جوزانی برای سریال در چشم باد معرفی شد. ضیغمی با این سریال در سال 1382 وقتی 23 سال داشت اولین تجربه هنری خود را کسب کرد

بازی در فیلم شوریده سال 1384 وی را نامزد سیمرغ بلورین کرد. او که کلا دو سریال برای تلویزیون بازی کرده است با فیلم پارک وی در سال 85 و اخراجی های مسعود ده نمکی در همان سال به شهرت رسید

نیوشا ضیغمی

شروع کارهای تجاری نیوشا ضیغمی

وقتی 17 ساله بود با فروش پرایدی که پدر برایش خریده بود و گرفتن وام برای خود خانه خرید، در دوران دانشجویی آشنایی اش با خانوم دکتری باعث مشارکت آنها در ایجاد کلینیک زیبایی پوست شد. در حال حاضر هم با همسر خود که متولد 1352 است در کار تجارت نقره و سرمایه گذاری روی فیلم ها فعالیت می کند

خواهر نیوشا ضیغمی

من یک خواهر دارم که ازخودم 10 سال کوچکتر است و کلی نگرانش هستم. آرزو میکنم بتوانم برایش خواهری باشم که بهترین کارها را انجام دهم چون فاصله سنی ما زیاد است نگرانی من یه جورهایی هم خواهرانه ست هم مادرانه …

نیوشا ضیغمیخانه داری و بچه داری نیوشا ضیغمی

در زندگی شخصی ام زمانی که درگیر کار خاصی نباشم گاهی درست عین یک زن خانه دار رفتار می کنم و درگیر کارهای خانه نظیر طبخ غذا، شستن لباس و اتوکشی و گردگیری خانه هستم البته اگر پای تعریف از خود نگذارید باید بگویم دستپختم هم به نسبت خوب است.

فیلم شناسی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران فارغ التحصیل رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی است. پدرش محسن ضیغمی دبیر و مادرش فهیمه رستم پور کارمند بازنشسته است که تجربه بازی در فیلم سینمایی چارسو را نیز دارد. روشا ضیغمی خواهر نیوشاست و در فیلم چارسو و سریال ماتادور حضور داشته است. نیوشا ضیغمی در سال 1389 با آرش پولادخان سرمایه گذار فیلم پرتقال خونی، ازدواج کرد که حاصل این ازدواج دختری به نام لنا است. ضیغمی بازیگری را با حضور در کلاس های آزاد کانون سینماگران جوان آموخت و توسط این موسسه به مسعود جعفری جوزانی معرفی شد. پس از اتمام دوره های بازیگری، برای بازی در سریال در چشم باد پذیرفته شد. در سال 1383 با سه فیلم سینمایی مواجهه، شوریده و تردست پا به عرصه سینما گذاشت. سال 1385 در فیلم های سینمایی گناه من، حس پنهان، پارک وی و اخراجی ها حضور پیدا کرد. سال 1386 در فیلم های سینمایی قرنطینه، توفیق اجباری، تلافی و اخراجی ها 2 نقش آفرینی کرد. سال 1389 سال پرکاری برای او بود بطوریکه در 8 فیلم سینمایی دموکراسی تو روز روشن، زمهریر، پرستوهای عاشق، پرتقال خونی، یکی برای همه، دختر شاه پریون، چارسو و ما همه گناهکاریم حضور پیدا کرد. فیلم های سینمایی گشت ارشاد و فیتیله و ماه پیشونی را در سال 1390، آینه شمعدون را در سال 1391 و دریا و ماهی پرنده، ایران برگر، آدم باش را در سال 1393 کار کرد. هفت معکوس، ثبت با سند برابر است (سال 1394)، خوب، بد، جلف، هشتگ، شام عاشقانه سه نفره، دخترعمو و پسرعمو در سال 1395، ما خیلی باحالیم (1396) زنها فرشته اند 2 (1398) و شهر گربه ها (1399) از دیگر سوابق هنری او هستند. ضیغمی در مجموعه های رالی ایرانی2، راستش را بگو و یک اتفاق تازه نیز حضور داشته است. نامزدی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم شوریده در بیست و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر، نامزدی تندیس بهترین بازیگر زن درام تلویزیونی چهاردهمین جشن حافظ برای سریال راستش را بگو و نامزدی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم زن در بیست و ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر برای فیلم حس پنهان از موفقیت های این هنرپیشه هستند.

ماجرای ارتباط نیوشا ضیغمی و دختر زیبارو

نیوشا ضیغمی تا به الان دو بار فقط بینیشو پیش بهترین دکتر های زیبایی عمل کرده. وی به گفته برخی از کاربران کلینیک زیبایی هم دارد که در پست و استوری هایش معرفی کرده، اما به تازگی نیوشا خانم ویدیویی منتشر کرد که در آن سالنی خفن و مجهز را نشان می دهد و هنرمندان خانم و آقا و دختران زیبایی حضور دارند.

اما نکته ای که توجه کاربران را به خود جلب کر بی حجاب بودن بعضی از دختران بود و اینکه اصلا چنین سالنی برای خود خانم بازیگره یا نه!

این کلینیک به قول خودشان مجهز ترین کلینیک زیبایی، لاغری، لیزر و... است که قطعا بالاترین هزینه را هم دریافت میکند. البته همه هنرمندان به جز بازیگری شغل دوم و حتی سوم و چهارمی هم دارند و خانم ثروتمندی مثل بهاره رهنما و نیوشا ضیغمی باید هم چنین منبع درآمد های خفنی رو داشته باشند.

 

 

 

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.