کد خبر : 23546 / /
/

اتفاق وحشتناک در مترو تجریش تهران | پلیس وارد عمل شد

مرد جوان بعد از اینکه وارد مترو شده و ایجاد رعب و وحشت کرد، ادعای عجیبی مطرح کرد.

اتفاق وحشتناک در مترو تجریش تهران | پلیس وارد عمل شد

روز گذشته مرد جوان با ورود به مترو تجریش اقدام به عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت کرد.همین کافی بود تا آرامش مترو بر هم زده شده و مسافران وقوع جو متشنج را به اطلاع فوریت های پلیس برسانند.

بلافاصله ماموران پلیس در محل حضور پیدا کرده و متهم را دستگیر کردند تا انگیزه او از اقداماتی که انجام داد مشخص شود.متهم بعد از دستگیری ادعا کرد که انگیزه خاصی نداشته و تحت فشاری که صاحب کارش به او وارد کرده بود اشتباهی وارد تونل مترو شده و سر و صدا راه انداخته بود.

متهم در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رکنا در مورد انگیزه خود از این اقدام گفت:«مدتی قبل برای کار از شهرستان کوهدشت به تهران آمدم و در یک رستوران مشغول کار شدم.من کارم را درست انجام می دادم اما صاحب کارم با من بداخلاقی می کرد.با اینکه ظرف ها را خوب می شستم اما از من اشکال می گرفت.بالاخره روز گذشته با عصبانیت از رستوران بیرون زدم و اینقدر عصبانی بودم که نمی دانم چه رفتاری می کردم.بعد هم اشتباهی وارد تونل مترو شدم.قصد من آسیب زدن به کسی نبود و فقط می خواستم خودم را به شهرمان برسانم!»

تحقیقات پلیسی در خصوص این متهم برای روشن شدن ابعاد پنهان این ماجرا ادامه دارد.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.