کد خبر : 23330 / /
/

شناگری که به داخل سوراخ بزرگ استخر روباز کشیده شده بود جانش را از دست داد.

یک مرد جوان پس از آنکه به داخل سوراخ بزرگ ایجاد شده در کف استخر روباز کشیده شد جانش را از دست داد. جسد قربانی ۳۰ ساله که هویتش اعلام نشده در انتهای تونل ۴۹ پایی (۱۵ متری) زیر استخر پیدا شد. این اتفاق در منطقه " کارمی یوسف " واقع در مرکز فلسطین اشغالی رخ داد.

بنا به گزارش دیلی میل، امدادگران در یک عملیات جست و جو و نجات که به مدت ۴ ساعت به طول انجامید موفق به پیدا کردن جنازه قربانی شدند. یک مرد ۳۴ ساله نیز دچار حادثه شده بود که در آخریم لحظه توانست با صعود از گودال با خوش شانسی از این حادثه جان سالم به در ببرد. او در این حادثه تنها دچار جراحت سطحی شد.

ایجاد ناگهانی سوراخ بزرگ توسط آب استخر

در ویدئویی که از لحظه وقوع حادثه تهیه شده است مشاهده می‌شود با ایجاد ناگهانی سوراخ بزرگ توسط آب استخر به داخل گودال مکیده شده و دو شناگر در وضعیت خطرناکی قرار می‌گیرند. با این حال یکی از آن‌ها در آخرین لحظه موفق به خروج از گودال می‌شود. در لحظه وقوع حادثه دست کم ۵۰ نفر در اطراف استخر نظاره گر این صحنه بودند.

ویدئوی منتشر شده نشان می‌هد تعدادی از قایق‌های بادی نیز به داخل سوراخ کشیده می‌شود. در صحنه‌ای دیگر از این ویدئو امداگران در حال انجام عملیات جست و جو دیده می‌شوند. پلیس فلسطین اشغالی از بررسی مرگ این شناگر و اینکه آیا این استخر با دریافت مجوز قانونی فعالیت می‌کرد خبر داده است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.