کد خبر : 23329 / /
/

سرپرست سازمان آتش‌نشانی شهر مشهد از انفجار یک منزل مسکونی ویلایی در بولوار کوشش مشهد خبر داد و افزود: به دلیل شدت این حادثه به چندین منزل مسکونی دیگر نیز خساراتی وارد آمد.

مجید فرهادی افزود: بامداد امروز دوشنبه، سوم مرداد ماه، در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر انفجار توام با آوار و گرفتار شدن افراد در این محل، ستاد فرماندهی با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله گروه‌های نجات و پشتیبانی ایستگاه‌های ۱۱، ۹ و ۵۲ را به محل حادثه در خیابان شهید خبیری اعزام کرد.

وی ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان و نجاتگران در محل مشخص شد حجم انفجار توام با آوار به حدی بوده که یک ساختمان مسکونی ویلایی که خالی از سکنه بود، به صورت کامل تخریب و به ۲ واحد مسکونی مجاور نیز خساراتی وارد آمد و چند نفر از همسایگان در زیر آوار گرفتار شده که نجاتگران آتش‌نشانی ضمن رعایت نکات ایمنی و تثبیت اطراف محل حادثه اقدام به عملیات برای نجات این افراد کردند. خوشبختانه پس از دقایقی آتش‌نشانان موفق شدند چهار نفر شامل ۲ خانم و ۲ آقا را نجات داده و این افراد را برای سیر مراحل درمانی و انتقال به بیمارستان تحویل تکنسین‌های اورژانس حاضر در محل دادند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد فرهادی خاطرنشان کرد: در این حادثه به تعدادی واحد مسکونی دیگر خساراتی وارد آمد. علت دقیق این حادثه توسط کارشناسان مربوطه در آتش‌نشانی مشهد در دست بررسی است. 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.