کد خبر : 891 / /
/

پرونده سارقی که گردنبند علی‌دایی، فوتبالیست مطرح کشورمان را سرقت کرده بود با صدور قرار جلب به دادرسی برای محاکمه به دادگاه فرستاده شد.

این سرقت جنجالی هشتم آبان‌ماه امسال رخ داد. آن روز علی دایی، اسطوره فوتبال کشور همراه دخترش از دفتر کارش در خیابان آصف تهران خارج شده بودند که سارقی از پشت‌سر به او نزدیک شد و در یک چشم برهم زدن گردنبند طلای وی را قاپید. فوتبالیست معروف کشور با سارق درگیر شد و درنهایت سارق علی دایی را به زمین انداخت و ترک موتور همدستش نشست و هر دو فرار کردند.

ماموران پلیس چند روز بعد یکی از سارقان را که راننده موتور بود دستگیر کردند. متهم ۲۷ ساله که سابقه‌دار است گفت که آن روز خیلی مواد کشیده بود و برای همین علی دایی را نشناخته بود. از سوی دیگر علی دایی با حضور در دادسرای ویژه سرقت از دزدان گردنبندش شکایت کرد و گفت به‌دلیل اینکه سارق مقابل چشمان دخترش به سمت وی هجوم برده و باعث وحشت او شده حاضر به گذشت نیست.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار