کد خبر : 4024 / /
/

سوشا از پرسپولیس چقدر پول می‌گیرد؟| رقم دریافتی گلر جنجالی مشخص شدباشگاه پرسپولیس اعلام کرده که ۸۵۰ میلیون تومان به سوشا مکانی بدهکار نیست!

 

 مدتی است که بحث شکایت سوشا مکانی از باشگاه پرسپولیس برای دریافت مطالباتش منتشر شده است. در این بین وکیل این بازیکن هم توانست علیه باشگاه پرسپولیس حکم بگیرد که به موجب آن باشگاه پرسپولیس مبلغ ۸۵۰ میلیون تومان به سوشا مکانی بدهکار می شد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس مدعی هستند که سندی دست نویس وجود دارد که مطابق آن سوشا مکانی اعلام کرده که در صحت و سلامت کامل عقلی ۵۰ درصد جریمه را می پذیرد اما با این وجود کمیته انضباطی این حکم را صادر کرده است. حالا باشگاه پرسپولیس معتقد است با وجود این سند نهایتا باید ۱۵۰ میلیون به مکانی بپردازد نه ۸۵۰ میلیون.

البته باشگاه پرسپولیس مشکلی بابت پرداخت ۸۵۰ میلیون سر موعد مقرر ندارد اما معتقد است با وجود چنین سندی نباید بیشتر از ۱۵۰ میلیون به مکانی پرداخت کند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار