کد خبر : 4016 / /
/

خسرو حیدری بازیکن فوتبال ایران و یکی از بهترین بازیکنان فوتبال و مهمترین هافبک راست در فوتبال ایران است. لاله شفیع زاده همسر خسرو حیدری است و از وی یک دختر به نام روشنا دارد.

 

 بیوگرافی خسرو حیدری سال 1362 و زاده تهران است. وی از کودکی علاقه زیادی به فوتبال و ورزش داشته است و امروز این بازیکن خوب مهمترین فرد در تیم استقلال تهران است. وی در فوتبال اغلب در هافبک سمت راست و دفاع راست بازی می کند.

زندگینامه خسرو حیدری

وی یک خواهر بزرگتر از خودش دارد و هم اکنون بهترین فوتبالیست ایران است که بیوگرافی خسرو حیدری متولد 23 شهریور 1362 و زاده تهران می باشد و اکنون در سن 34 سالگی به سر می برد. وی برای اولین بار در تیم ابومسلم پا به توپ شد و سرانجام پس از 3 سال و سپری شدن دوره سربازی اش در مشهد به تهران برگشت و به تیم استقلال تهران پیوست.

 شغل مورد علاقه خسرو حیدریخسرو حیدریجواهر سازی یکی از شغل های مورد علاقه این بازیکن است و وی در برنامه دورهمی گفت من عاشق جواهر سازی و ساختن طلا و جواهر هستم و حتما روزی یک کارگاه طلا سازی راه اندازی خواهد کرد.

ازدواج و همسر خسرو حیدری

لاله شفیع زاده همسر خسرو حیدری در سال 84 به عقد رسمی این بازیکن در آمده است و حاصل این ازدواج یک دختر به نام روشنا حیدری است. لاله شفیع زاده می گوید: عاشق دخترم روشنا و همسرم خسرو هستم و سلامتی این دو نفر برایم از کل دنیا بهتر است. وی در روزهایی که در خانه نیست بسیار یاد همسر و دخترش روشنا است و پس از اینکه به خانه می آید با کار کردن زیاد در خانه و شستشوی ظرف ها و جارو کردن و … کمک همسرش می کند. وی هیچ وقت آشپز خوبی نبوده است و لاله شفیع زاده می گوید خسرو حتی نیمرو درست کردن هم بلد نیست.

ورود خسرو حیدری به فوتبال

وی به طور رسمی پس از رسیدن به سن 18 سالگی با رفتن به خدمت سربازی در مشهد وارد تیم ابومسلم خراسان شد و رسما فوتبال خودش را آغاز کرد. بهترین خاطرات فوتبالی این بازیکن در تیم ابومسلم سپری شده است و ابومسلم را به اندازه استقلال تهران دوست دارد. وی مدت ها بعد برای تیم پیروزی تهران مدت کوتاهی بازیکن هافبک راست بود.

دختر خسرو حیدری

خسرو حیدریروشنا دختر خسرو حیدری متولد 20 تیرماه سال 1394 است و اکنون شش ساله شده است. روشنا دختر بسیار شیرینی است و زندگی این زوج معروف پس از تولد دخترشان روشنا رنگ تازه ای گرفته است.

تحصیلات خسرو حیدری 

وی علاقه زیادی به درس خواندن نداشت و از کودکی در تیم های فوتبال محلی فقط فوتبال بازی می کرد و آخرین مدرک تحصیلی اش دیپلم است که در یکی از هنرستان های تهران فارغ التحصیل شده است.

بازی های لیگ برتر خسرو حیدری 

قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۸۸-۸۷ به همراه تیم استقلال تهران

قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۰-۸۹ به همراه تیم سپاهان اصفهان

قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۲-۹۱ به همراه تیم استقلال تهران

نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۸۴-۸۵ به همراه تیم پاس تهران

قهرمان جام حذفی

قهرمانی در جام حذفی ۹۱-۹۰ به همراه تیم استقلال تهران

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار