کد خبر : 3636 / /
/

فارغ از حساسیت امتیازی بازی ذوب‌آهن و پرسپولیس برای هر دو تیم، تقابل ویژه‌ای را در این دیدار شاهد خواهیم بود.

پرسپولیسی ها در حالی در اصفهان روبروی ذوب آهن به میدان می روند که تقابل یحیی گل محمدی با همکار و دستیار سابقش نقطه عطف این دیدار است.

حسینی که در دوره اول حضور گل محمدی به عنوان سرمربی در پرسپولیس در کنار او روی نیمکت هدایت سرخ ها حضور داشت حالا باید دوباره در برابر همکار قدیمی اش قرار بگیرد. 

در نیم فصل اول مجتبی حسینی در کسوت سرمربی نفت مسجد سلیمان در حالی برابر پرسپولیس گل محمدی قرار گرفت که موفق شد در مسجد سلیمان با کسب تساوی بدون گل، یک امتیاز ارزشمند را از تیم یحیی بگیرد و حالا در قامت سرمربی ذوب آهن برای دومین بار در لیگ بیستم در برابر همکار سابق خود می ایستد.

آشنایی با تفکرات مربیگری یحیی و حسینی از هم می تواند شطرنج جالبی را بین این دو مربی جوان اما باتجربه حاضر در لیگ برتر در بازی دوشنبه این دو تیم ایجاد کند. باید منتظر ماند و دید در نهایت این دوئل تماشایی با چه نتیجه ای به پایان می رسد و یحیی موفق می شود همکار سابق خود را در این دیدار شکست داده و تساوی نیم فصل اول در مسجد سلیمان را جبران کند یا نه! 

منبع:برنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار