کد خبر : 3529 / /
/

به نظر می‌رسد صحبتهای مربی پرسپولیس در پایان بازی دیشب، یک مخاطب خاص داشته است.

 

 

در حالی که یحیی گل محمدی به دلیل برخی رفتارهای مجریان صدا و سیما علیه باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفت تا در نشست خبری بعد از بازی جام حذفی شرکت نکند، حمید مطهری به جای او به سوال خبرنگاران پاسخ داد.

مطهری در بخشی از صحبت های خود در واکنش به محمد حسین میثاقی و برنامه فوتبال برتر از افشین پیروانی دفاع کرد و گفت: "همیشه سعی کردیم راه‌ خودمان را برویم. درباره برنامه دوشنبه شب باید بگویم افشین پیروانی همیشه نشان داده از حق پرسپولیس دفاع می‌کند و چیزی غیر از این نیست. او همیشه برای تیم پرسپولیس تلاش می‌کند و خوب است حرمت‌ها را حفظ کرده و احترام گذاشتن به بزرگترها را فراموش نکنیم".

مطهری همچنین در بخش دیگری از صحبت های خود حرفهایی زد که به نظر می‌‌رسد مخاطبش مدیر اجرایی یا کمک سرپرست استقلال بوده است: " روح ورزش به ما می‌گوید اگر کسی یک روز هم زودتر از ما به زمین ورزش آمده باید به آن فرد احترام گذاشت. این بازی‌ها می‌آیند و می‌روند و تمام می‌شوند اما مهم این است خیلی جوانمردانه رقابت کنیم و به بزرگتر احترام بگذاریم".

ماجرا از این قرار است که دوشنبه شب، فرزاد مجیدی که روی خط تلفنی برنامه فوتبال برتر آمده بود با انتقاد شدید از پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: او در جایگاهی نیست که درباره استقلال صحبت کند و به‌ عنوان کوچک‌ترین عضو خانواده استقلال از حق استقلال نمی‌گذرم.

منبع:آخرین خبر 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار