کد خبر : 3008 / /
/

حمایت‌های برخی جریان‌های رسانه‌ای باعث شده در هفته‌های اخیر انتقاد آن چنانی از سبک بازی استقلال نشود، اما پیروز قربانی اولین کسی است که بعد از باخت مقابل ذوب از مجیدی انتقاد کرده است.

 پیروز قربانی اولین پیشکسوت استقلال است که از انتخاب ارنج بازی با ذوب آهن به شدت انتقاد می‌کند. او می‌گوید: «استقلال خیلی بد بازی کرد. تیم در ایجاد موقعیت ایراد داشت و  غیبت اسماعیلی باعث شد تا خلاقیت بازیکنان با این شیوه به زیر صفر می‌رسد. استقلال می‌توانست بهتر ارنج شود، مثلا مطهری می‌شد از ابتدا برای تیم بازی کند. حضور ۲ چپ پا مثل میلیچ و نادری در کنار هم کارایی آن‌ها را پایین آورده بود به خصوص مقابل تیمی که عقب بازی می‌کرد. در شرایطی که باید از دیاباته در مقابل چنین تیم‌هایی بهتر استفاده شود، اما چنین مساله‌ای را مقابل ذوب‌آهن شاهد نبودیم. هافبک‌های استقلال باید به این بازیکن پاس بدهند و بازی را از وی در حمله شروع کرده و از فیزیک وی برای حفظ توپ استفاده کنند و او در کناره‌ها بازیکنان را صاحب توپ کند. این کار در جریان بازی خیلی کم انجام شد و کسی به شیخ اضافه نشد که از او پاس بگیرد. بازی مقابل تیمی که عقب بازی می‌کند یکسری راهکار دارد، با احترام به همه دوستانی که در تیم بازی می‌کنند بازی بدی انجام شد و شاید اگر سبک بازی عوض می‌شد شاید نتیجه تغییر می‌کرد. نمی‌خواهم به مسائل فنی استقلال ریز شوم و برای خودم توهین جمع کنم، ولی استقلال خوب کار نکرد»

قربانی موقعیت‌های به دست آمده مقابل ذوب را هم حاصل اشتباه مدافعان این تیم می‌داند: «اگر موقعیتی در بازی با ذوب‌آهن نصیب استقلال شد به خاطر اشتباهات مدافعان ذوب‌آهن بود و ما خیلی کم دیدیم که در این بازی مدافعان کناری ذوب آهن دور زده شوند و روی دروازه توپ به این شکل ارسال شود، سانتر‌هایی هم اگر انجام شد خوب نبود.»

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار