کد خبر : 2503 / /
/

​فرهاد مجیدی: هرقت بخواهیم می‌جنگیم، هروقت بخواهیم بازی را کنترل می‌کنیمسرمربی استقلال اعتقاد دارد تیمش همان طور که دربازی با الاهلی دنبال کنترل بازی بود در بازی با الشرطه به هدف پیروزی وارد میدان خواهد شد و به اهدافش هم خواهد رسید. مجیدی با اعتماد به نفس بالایی از صعود تیمش حرف می‌زند.

سرمربی استقلال بعد از تساوی مقابل الاهلی خستگی را دلیلی برافت فنی این دیدار دانست. فرهاد مجیدی که به نظر می‌رسید چندان از شکل بازی راضی نبود، گفت: «الاهلی خیلی خوب بازی کرد، اما درباره این بازی تحلیل فنی ندارم. صحبت کردن درباره مسائل فنی خنده دار است، چون بازیکنان خسته هستند. دوبار با الدحیل در ۶ روز بازی کردیم. امروز هم ما و هم الاهلی خسته بودیم. هیچ ایرادی نمی‌توانم از بازیکنانم بگیرم، چون با همه توانشان تلاش کردند. در کل، به آنچه که هدفمان بود، رسیدیم.»

سرمربی استقلال هوش و ذکاوت تیمش را به رخ می‌کشد: «فکر می‌کنم ما خیلی باهوش کار کردیم، ولی دلیل اینکه نتوانستیم کیفیت دو بازی اول را ارائه دهیم، خستگی بازیکنانمان بود. هیچ ایرادی نمی‌توانم از بازیکنانمان بگیرم. برای همه تیم‌ها این مشکل هست. امروز هم الدحیل کیفیتش نسبت به دیدار‌های قبلی پایین‌تر بود. همانطور که کاپیتان تیممان گفت، ما به دنبال صعود هستیم و حتما آن را به دست می‌آوریم. با تمرکز کامل و تمام انرژیمان در بازی بعدی شرکت می‌کنیم.»

سرمربی استقلال واکنش خاصی هم به واکنش‌های مظاهری دراین میدان نشان می‌دهد. ظاهرا مجیدی نسبت به عملکرد مظاهری بی تفاوت است: «دروازه‌بان کارش گرفتن توپ است. ما صدر جدول هستیم و به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم.» سرمربی آبی‌ها امتیاز به دست آمده را بیشتر به سود تیمش می‌داند تا الاهلی عربستان. فرهاد ادامه داد: «قبل از بازی هم گفته بودم، الاهلی تیم بسیار خوبی است، ولی این یک امتیاز بیشتر به درد ما خورد تا الاهلی. آن‌ها خوب بازی کردند و در ابتدا هم این را گفتم. از طرفی بازیکنان ما خیلی خسته بودند.»

مجیدی براین باوراست که تیمش با سازماندهی مناسب از سد الشرطه می‌گذرد. آیا پیش بینی سرمربی استقلال درست از آب درخواهد آمد؟ فرهاد گفت: «همه بازی‌ها سخت است. مسابقه آخر خیلی سخت است، ولی ما یک سازماندهی در تیم داریم که چه زمانی بجنگیم و چه زمانی کنترل کنیم. امروز خسته بودیم و بیشتر بازی را کنترل کردیم.»

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار