کد خبر : 2240 / /
/

با وجود اینکه طبق قوانین لیگ قهرمانان آسیا، بهترین بازیکن زمین هر مسابقه باید در نشست خبری بعد از مسابقه شرکت کند اما مدیر رسانه‌ای پرسپولیس می‌گوید در این دوره از رقابتها الزامی برای این موضوع وجود ندارد.​

در دیدار دیشب پرسپولیس برابر گوای هند، شهریار مغانلو به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد اما این بازیکن علی‌رغم الزامات AFC، در نشست خبری بعد از مسابقه شرکت نکرد. در همین حال با استناد به قوانین مندرج در سایت AFC، باشگاه پرسپولیس به خاطر این تخلف ۲۰ هزار دلار جریمه خواهد شد.

در همین باره علیرضا اشرف، مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس، اظهار کرد: من از ناظر AFC سوال کرده‌ام و در این دوره از رقابت‌ها الزامی برای حضور بهترین بازیکن زمین وجود ندارد اما سرمربی حتما باید در نشست خبری شرکت کند.

این اظهارات درحالی مطرح می‌شود که کنفدراسیون فوتبال آسیا در قوانین لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۱، صراحتا عنوان کرده که بهترین بازیکن زمین باید در نشست خبری بعد از بازی شرکت کند و اگر این چنین نباشد، باشگاه مذکور جریمه می‌شود.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار