کد خبر : 1065 / /
/

پیش ازآنکه دوباره خبری درباره احتمال جدایی قایدی و پیوستن به بوندس لیگا شنیده شود، بار‌ها درباره احتمال جدایی این بازیکن خبر‌هایی دررسانه‌ها آمده بود، اما به دلیل سنگ بزرگی که باشگاه استقلال پیش روی این بازیکن قرار داده جدایی میسر نشده است

قایدی، اما عزمش را جزم کرده تا از استقلال به تیم‌های بزرگ منتقل شود وهیچ بعید نیست که این جدایی درنیم فصل محقق شده و بازیکن کوتاه قامت استقلال راهی تیم بایرلوزکوزن آلمان شود.

گفته می‌شود پیشنهاد ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار دلاری نیز به این بازیکن داده شده تا برای نیم فصل به طور قرضی درترکیب لورکوزنی‌ها حضور داشته باشد. بدون شک اگر باشگاه آلمانی خواهان جذب این بازیکن باشد، پول خوبی گیر باشگاه استقلال خواهد آمد چرا که قایدی با استقلال قرارداد رسمی دارد. قراردادی که تا ۱۴۰۱ نیز اعتیار دارد و این بازیکن چنانچه بخواهد به هرباشگاهی منتقل شود باید باشگاه استقلال را از لحاظ مالی راضی کند. با توجه به اینکه پول خوبی گیر باشگاه استقلال می‌آید واز طرفی این باشگاه با مشکلات مالی عدیده مواجه است هیچ بعید نیست که مهدی استقلال را درنیم فصل به سمت تیم آلمانی ترک کند، اما این جدایی بدون شک خشم هواداران استقلال را به دنبال خواهد داشت.

مهدی قایدی

هوادارنی که می‌دانند اگر قایدی هم از تیم شان جدا شود عیار تیم شان درخط حمله باز هم پایین‌تر خواهد آمد. قایدی درآخرین بازی استقلال مقابل پرسپولی به نوعی منجی تیمش بود و نشان داد همچنان درگلزنی تبحر بالایی دارد ومی تواند استقلال را دربازی‌های بزرگ از شکست‌های احتمالی نجات دهد.

البته باشگاه استقلال هنوز درمواجهه با پیشنهادی که از آلمان به دست مدیر برنامه‌های قایدی رسیده هیچ واکنشی نشان نداده است که سکوت باشگاه استقلال بعد از انتشار خبر پیشنهاد باشگاه لوزکوزن خود می‌تواند تاییدی بروقوع برخی اتفاقات درآینده‌ای نه چندان دور باشد. استقلال فاصله‌ای تا نیم فصل ندارد وچنانچه قایدی بخواهد به جمع لژیونر‌های فوتبال ایران ملحق شود باید دراندک زمانی تصمیم نهایی خود را بگیرد و به لحاظ مالی نیز باشگاه استقلال را راضی کند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار