کد خبر : 973 / /
/

پریناز ایزدیار بازیگری که با سریال زمانه در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد این روزها یکی از چهره های پرکار سینما است که نقش های ماندگار زیادی در کارنامه هنری اش دارد.

پریناز ایزدیار بازیگری که این روزها میتوان از او به عنوان یکی از موفق ترین چهره های سینمایی نام برد با بازی در سریال زمانه در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد.

این بازیگر جوان که با نقش شیرین دختر بزرگ آقا در سریال شهرزاد به محبوبیتش افزود یکی از چهره های پرطرفدار سینما است که از او میتوان به عنوان بازیگر پرکار این روزهای سینما یاد کرد.

به بهانه سالروز تولد پریناز ایزدیار مروری بر کارنامه درخشان بازیگری او داشته ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

پریناز ایزدیار

نقش های ماندگار پریناز ایزدیار در فیلم هایش

پریناز ایزدیار با بازی در سریال پنج کیلومتر تا بهشت و بعد از آن زمانه در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و بازی موفقش در تلویزیون راه را برای ورودش به دنیای سینما هموار کرد.

پریناز ایزدیار بازیگر سریال زمانه

اگرچه پریناز ایزدیار قبل از بازی در تلویزیون بازیگر سینما بود اما با بازی در سریال های تلویزیونی شناخته شد و در واقع تلویزیون سکوی پرتابی برای این بازیگر جوان بود که بعدها در سینما به یکی از پرکارترین ها تبدیل شد.

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار شیرین سریال شهرزاد

نقش شیرین دختر بزرگ آقا در سریال شهرزاد یکی از ماندگارترین نقش ها در کارنامه هنری پریناز ایزدیار است که با بازی در کنار استاد علی نصیریان ، شهاب حسینی ، ترانه علیدوستی ، مهدی سلطانی و دیگر بزرگان دنیای بازیگری درخشان تر شد. 

عکسی از پریناز ایزدیار بازیگر نقش سمیه در ابد و یک روز

اگر بخواهیم یکی از بهترین فیلم های پریناز ایزدیار در سینما را نام ببریم باید نامی از ابد و یک روز و نقش سمیه در این فیلم ببریم . ماندگاری نقش سمیه در جامعه هنری و مردم به قدری زیاد بود که بعد از گذشت سالها هنوز هم کسی سمیه ابد و یک روز را فراموش نکرده است.

 پریناز ایزدیار خانم خیری در ویلایی ها

خانم خیری در ویلایی های منیر قیدی یکی دیگر از نقش های ماندگار پریناز ایزدیار در فیلم هایش است که نقش زنی قوی و شجاع را در دوران جنگ به تصویر میکشد. این نقش پریناز ایزدیار را میتوان یکی از متفاوت ترین نقش های کارنامه هنری اش قلمداد کرد که در کنار بانوی پیشکسوت دنیای هنر ثریا قاسمی رقم زد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار