کد خبر : 951 / /
/

رز رضوی بازیگر سینما و تلویزیون است در بخش فرهنگی سایت خبرآزاد با بیوگرافی رز رضوی آشنا میشویم

رز رضوی بازیگر سینما، تلویزیون در 14 فروردین 1361 در تهران متولد شد.مترجم زبان اسپانیایی است و چند کتاب هم ترجمه کرده که هنوز فرصت چاپشان را پیدا نکرده ، سالهاست که دوست صمیمی مهراوه شریفی نیاست و معتقد است خیلی چیزها را از او یاد گرفته ، تا قبل از فیلم ملودی به کلاس بازیگری نرفته اما بعد از آن یک دوره کلاسهای آقای سمندریان را دیده ،از مجموعه فعالیتهای او عبارتند از :سریالهای مختارنامه ، کلاه پهلوی ، ملکوت ، تبریز در مه و..و فیلم های بیداری رویاها ، ملودی و دعوت وی در بهمن 93 طی مصاحبه ای با شبکه اینترنتی تی وی پلاس تاریخ صحیح تولد خود را 14 فرودین 1361 ذکر کرد و تاریخی که در وبسایت های مختلف درج شده است و او را متولد آبان ماه ذکر کرده اند، اشتباه خواند.

فعالیت هنری خود را با فیلم سینمایی ملودی به کارگردانی جهانگیر جهانگیری آغاز کرد بعد از آن در چند فیلم و سریال ایفای نقش کرد تا اینکه در نهایت با بازی در سریال ملکوت به کارگردانی محمدرضا آهنج دیده شد.

رز رضوی

شایعه ازدواج رز رضوی ومحمد رضا شریفی نیا

رز رضوی در سریال های ملکوت ، کلاه پهلوی ، مختارنامه و تبریز در مه و همچنین فیلم اخراجی های سه با محمدرضا شریفی نیا بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون همبازی بوده است و زمانی که هر دوی آنها در سال 1392 برای سفر حج به مکه سفر کرده بودند ناگهان خبری در رسانه ها منتشر شد که شریفی نیا پس از طلاق از آزیتا حاجیان با رز رضوی که همسن دختر خودش هست ازدواج کرده است ! که شریفی نیا پس از بازگشت از سفر حج به سرعت با انتشار اخباری در جراید و رسانه ها این خبر را کذب و تکذیب کرد اما رز رضوی هیچ تکذیبه ای در ماه های ابتدایی منتشر نکردو در یکی از مصاحبه های اخیرش اعلام کرده بود مردم باید می فهمیدند که همچین خبری صحت ندارد !

این عدم انتشار تکذیبه توسط خانم بازیگر اینقدر طولانی شد تا اینکه شدت شایعه زیاد شد و پس از آن مجبور شد در مصاحبه های گوناگون اقدام به انتشار تکذیبه کند ولی دیگر دیر شده بود و این شایعه بین عامه مردم پخش شده بود با گذشت چند سال از انتشار این خبر کذب همچنان کامنت های مردم در صفحه شخصی اینستاگرام خانم بازیگر باعث آزار او می شود بنحوی که در مصاحبه با برنامه صبح خلیج فارس به صراحت از مردم می خواهد آنچه را که برای خود و خانواده خود می پسندن برای او بخواهند ولی گویا این مسئله خاتمه ای ندارد و بازیگر جوان در پست های اخیر خودش در اینستاگرام مجبور به استفاده از کلمه بیمار برای کسانی که سوال ازدواج با محمدرضا شریفی نیا رو مطرح می کنند شده است!

رز رضوی که در سریال “ملکوت” ، نخستین بازی خود را ایفا کرد ، در این سریال در نقش نوه ی محمدرضا شریفی نیا بازی کرده بود. آزیتا حاجیان همسر سابق محمدرضا شریفی نیا میباشد و مهراوه شریفی نیا دختر محمدرضا شریفی نیا همسن مادر جدیدش می باشد.

رز رضوی

آثار سینمایی رز رضوی

1386 ملودی بازیگر لیلا جهانگیر جهانگیری

1386 بازگشت ( بن بست ) بازیگر رضا شالچی

1387 دعوت بازیگر ابراهیم حاتمی کیا

1388 بیداری رؤیاها بازیگر مینو محمد علی آهنگر

1389 اخراجی ها 3 بازیگر ایران مسعود ده نمکی

1389 یک دو سه (سه قدم تا عاشقی) بازیگر هستی محمد خراط زاده

1390 سیاهی لشکر بازیگر محمد خراط زاده

1390 شانه دوست بازیگر محسن محسنی نسب

1391 یوسف هور (مرغابی دشت سرخ) بازیگر علی اصغر شادروان

1391 سیب ترش بازیگر مهدی صباغ زاده

1393 نقل و نبات بازیگر هانیه کمال مقدم

1394 شهر خاکستری بازیگر هادی رمضانپور

1394 تولد نحس بازیگر شهره لرستانی

1395 نیوکاسل بازیگر محسن قصابیان

1395 همه چیز عادیه بازیگر محسن دامادی

مجموعه تلوزیونی

1381–1391 مختارنامه بازیگر هانیه (همسر وهب) داوود میرباقری

1385–1391 کلاه پهلوی بازیگر نفیسه سید ضیا الدین دری

1385 طبقه دوم بازیگر شاهین باباپور

1389 ملکوت بازیگر مهتاب محمدرضا آهنج

1390 تبریز در مه بازیگر مریم محمدرضا ورزی

1392 نوشدارو بازیگر سمیه جواد اردکانی

1393–1394 نیاز بازیگر سمیرا حسین سهیلی زاده

1394 معمای شاه بازیگر آذر اعتمادی محمدرضا ورزی

تله فیلم

1385 پرنده شاهین بازیگر علی عبدالعلی زاده

1387 پسرها سرباز به دنیا نمی آیند شاهد احمد لو

1392 تشنج محمد خراط زاده

1387 ماه منیر هستی شهره لرستانی

1388 آقای دو پهلو کاترین محسن منشی زاده

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار