کد خبر : 926 / /
/

مرز خطر نام مجموعه نمایش خانگی است با موضوع مسابقه بدلکاران حرفه ای که با تهیه کنندگی مهتاب کرامتی و طهورا ابوالقاسمی به مرحله تدوین رسید.

 

مجموعه نمایش خانگی مرز خطر با تهیه کنندگی مشترک طهورا ابوالقاسمی و مهتاب کرامتی به مرحله تدوین رسیده است. مرز خطر اولین مجموعه نمایش خانگی است که به مسابقه بدلکاران حرفه ای می پردازد. 

تصویربرداری این مجموعه مدتی پیش در لوکیشن اصلی این کار در حوالی تهران به پایان رسید و به تازگی تدوین آن توسط میثم میرزایی آغاز شده است. مسابقه بدلکاران حرفه ای برای اولین بار است که در سطح ایران برگزار می شود و بعد از مراحل فنی قرار است وارد بازار شبکه نمایش خانگی شود.

مهتاب کرامتی

مجموعه مرز خطر

این مسابقه در 22 مرحله بین دو گروه بدلکاران به سرپرستی علیرضا قره خانی انجام شده است. در هر گروه 4 مرد و یک زن حضور دارند. این خانم ها به عنوان سرتیم و هدایت کننده گروه هستند. الهه منصوریان مدال آور ووشو جهان و مرجان کلهر مدال آور اسکی این گروه را همراهی می کنند.

از بدلکاران و ورزشکاران این مجموعه نیز می توان به:علیرضا قره خانی ، الهه منصوریان ، احسان ایمانی ، علی میرعلم زاده ، محمد سلیمانی ، محمدرضا شجاع ، مرجان کلهر ، اسماعیل تکمه داشی ، احسان میرزایی ، امیر حسین طبی ، شهربانو منصوریان ، یاسر شعبانی اشاره کرد.

مهتاب کرامتی

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار