کد خبر : 870 / /
/

همسر الهام حمیدی و عاشقانه الهام حمیدی برای تولد همسرش علیرضا صادقی و تولد همسر الهام حمیدی و عاشقانه الهام حمیدی برای همسرش و تولد همسر الهام حمیدی و عکس جدید الهام حمیدی در کنار همسرش را ببینید.

13 بهمن ماه سال 97 بود که الهام حمیدی بانوی هنرمند سینما و تلویزیون با انتشار پستی خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد.

الهام حمیدی این بازیگر کشورمان در سالروز تولد همسرش عکس جدیدی از او را به اشتراک گذاشت و با انتشار متنی عاشقانه این روز را به او تبریک گفت.

الهام حمیدی با انتشار عکسی در کنار همسرش نوشت :

می گویند هرکسی نیمه ای گمشده دارد… تو اما مرد من… تمام گمشده ی منی… و من یک هیچ ناتمام که باتو هست می شوم…

این هیچ ناتمام ، عاشقانه تورا دوست دارد… ای مرد دوست داشتنی دنیای زنانه ام… تولدت مبارک....

الهام حمیدی

علیرضا صادقی همسر الهام حمیدی است که فعالیت های او در حوزه تجاری است و در مراسم های مختلف سینمایی به همراه همسرش در جمع هنرمندان حضور داشته است.

این بازیگر کشورمان در 12 خردادماه امسال برای اولین بار مادر شد و پسرش به دنیا آمد.

الهام حمیدی بازیگری را از سال 78 با مجموعه کوی دامون آغاز کرد و فیلم دنیا ساخته منوچهر مصیری در سال 80 اولین تجربه سینمایی او محسوب میشود.

این بانوی هنرمند در فیلم و سریال های زیادی مقابل دوربین رفت اما یکی از ماندگارترین نقش آفرینی های او مربوط به بازی در سریال یوسف پیامبر و نقش آسنات همسر حضرت یوسف بود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار