کد خبر : 838 / /
/

برنامه همرفیق امشب ساعت 21 با حضور مرحوم علی انصاریان و رضا صادقی از نماوا بصورت رایگان پخش خواهد شد.

برنامه همرفیق نام یک مجموعه شبکه نمایش خانگی است.همرفیق با اجرا و کارگردانی شهاب حسینی است. همرفیق از ۲۰ آذر ۱۳۹۹شروع به پخش کرد. در هر قسمت از  همرفیق  مهمانی که دعوت شده‌است می‌تواند یک نفر را به عنوان رفیق معرفی کند تا در برنامه حضور داشته باشد. برنامه همرفیق محور اصلی آن، تکیه بر موضوع رفاقت و دوستی است.

برنامه همرفیق امشب ساعت 21 با حضور مرحوم علی انصاریان و رضا صادقی از نماوا بصورت رایگان پخش خواهد شد. قرار بر این بود که این برنامه یک روز دیگر پخش شود با درخواست خانواده مرحوم علی انصاریان امشب 23 بهمن ساعت 21 از نماوا با اجرای شهاب حسینی پخش خواهد شد. این کار ادای دینی به مرحوم علی انصاریان است که همیشه خنده و لحظات خوش را برای مردم کشورش ساخته بود.

همرفیق

برنامه همرفیق 

هم‌رفیق نام یک مجموعه شبکه نمایش خانگی با اجرا و کارگردانی شهاب حسینی است که از ۲۰ آذر ۱۳۹۹ با تهیه کنندگی حسن خدادادی شروع به پخش کرد. در هر قسمت از این برنامه، مهمانی که دعوت شده‌است می‌تواند یک نفر را به عنوان رفیق معرفی کند تا در برنامه حضور داشته باشد.
 
 

ساختار برنامه همرفیق 

محور اصلی برنامه، تکیه بر موضوع رفاقت و دوستی است، بیشتر مباحث مطروحه بین میزبان و مهمانان هم در رابطه با همین موضوع است؛ به همین علت است که مهمان برنامه بهترین دوست خود نیز دعوت می‌کند تا از اواسط برنامه به آن اضافه شود و گفتگو به صورت سه نفره ادامه پیدا کند.
 
مهمان اصلی یک هدیه یا یادگاری را با خود می‌آورد تا در حین اجرای برنامه به بهترین دوست خود که در آن‌جا حضور دارد اهدا کند و وی را غافلگیر کند. همچنین از طرف حامی مالی برنامه (شرکت آسان پرداخت پرشین) هدایایی به هر دو مهمان و یکی از تماشاگران برنامه اهدا می‌شود و به علاوه همه این‌ها در انتهای برنامه نیز تندیس مخصوص هم‌رفیق که به شمایل دست دادن است به همراه انگشترهایی که نام الله روی آن‌هاست توسط شهاب حسینی به مهمانان اهدا می‌شود.
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار