کد خبر : 832 / /
/

در چهره شناسی چینی از روی گوش ها می توان به شخصیت افراد پی برد اگر گوش های خوبی دارید، معمولا نشان می دهد باهوش هستید

در چهره شناسی چینی از روی گوش ها می توان به شخصیت افراد پی برد اگر گوش های خوبی دارید، معمولا نشان می دهد باهوش هستید، بلند مدت زندگی می کنید، ثروتمند هستید و وضعیت خوبی دارید. بیایید در این بخش از شخصیت شناسی های جالب در نمناک ویژگی های منحصر به فرد مرتبط با گوش ها را بررسی کنیم.

گوش های سنگین، ضخیم و بلند 

تست شخصیت شناسی فرم گوش

بعضی از افراد گوش های ضخیم و بزرگ دارند. کسی که گوش های او این ویژگی ها را دارد اغلب به ورزش علاقه دارد، قوی است و به ندرت بیمار می شود

 گوش های مخروطی

 افراد با گوش های مخروطی با هوش و کوشا هستند آن ها تمایل دارند بهترین کار را در مورد مسایلی که به آن ها علاقه دارند، انجام دهند و مشکلات را با هوش و عقل حل کنند.

لاله گوش بزرگ و آویخته 

افرادی که لاله گوش بزرگ و آویخته دارند در زمینه مسائل مالی و سلامتی اقبال خوبی دارند. آن ها در حرفه خود موفق هستند و به سرعت فرصت ها را به دست می آورند. آن ها به تلاش های خود و حمایت دیگران برای رسیدن به یک استاندارد راحت زندگی تکیه دارند هم چنین دارای ثبات ذهنی اند و قادر به حفظ سبک زندگی سالم هستند. 

گوش های چسبیده به سر 

تنها بخش کوچکی از گوش ها نزدیک به سر قرار دارند و از مقابل قابل مشاهده است. کسی که این نوع گوشی را دارد مهارت های مدیریتی و سرمایه گذاری خوبی دارد و معمولا ثروتمند است.

آن ها اغلب در هنگام مواجهه با مشکلات مالی از کارآفرینان موفق کمک دریافت می کنند. شانس بخش عمده ای از موفقیت آن ها را تشکیل می دهد، اما دستیابی به آن هنوز نیازمند تلاش خستگی ناپذیری است.

دروازه های پهن گوش 

دروازه های گوشبه مجرای گوش و منطقه اطراف آن اشاره می کنند. کسی که دروازه های گوش پهن دارد عموما با استعداد و یک نویسنده فوق العاده، و قادر است در بسیاری از زمینه ها موفق می شود.

آن ها تمایل دارند پتانسیل بلند مدت ایده های جدید را ببینند و بسیار جاه طلب هستند. اغلب ترجیح می دهند در چیزهایی دخیل شوند که پتانسیل توسعه دارد، می توانند در مدت زمان کوتاهی به سود برسند.

 گوش های تیز و درخشان 

تست شخصیت شناسی فرم گوش

در چهره شناسی گوش با ظاهر قرمز و براق، ترجیح داده می شود. فردی که این ویژگی را دارد معمولا موقعیت هایی را درک می کند که به شهرت منتهی می شود.

گوش هایی که رنگ روشن تر از صورت دارند

 این یک ویژگی مطلوب است. با توجه به عقلی که دارند اغلب رهبران حوزه خود هستند. 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار