کد خبر : 817 / /
/

دومین نوبت هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در ۱۸۹ شهر آغاز شد.

 

دومین نوبت هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در ۱۸۹ شهر آغاز شد.

طبق مصوبه ۲۹ آذرماه سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر در دو نوبت برگزار شد.

نوبت نخست این آزمون روز گذشته ۱۱ دی ماه با رقابت ۲۹۷ هزار و ۹۶ نفر برگزار شد. امروز جمعه نیز ۲۶۵ هزار و ۵۸۰ نفر در این آزمون به رقابت پرداختند.

آزمون استخدامی

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، برای حوزه‌های برگزاری آزمون، دستورالعمل بهداشتی و ضوابط برگزاری آزمون ارسال و حوزه‌ها توجیه شده‌اند. همچنین ناظران بهداشت از سوی وزارت بهداشت قبل، هنگام و بعد از برگزاری آزمون جهت رعایت موارد بهداشتی نظارت خواهند کرد.

پیش‌بینی‌های لازم برای ورودی حوزه اصلی جهت ورود داوطلبان با فاصله فیزیکی انجام شده و چینش صندلی‌ها با فاصله ۱.۵ متر است.

تهویه هوای فضای برگزاری و گرمایش سالن‌ها و کلاس‌ها کنترل می‌شود. علاوه بر این، در مبادی ورودی و پنجره هایی که برای تهویه هوای سالن یا کلاس لازم است دقایقی در جلسه آزمون باز می‌شود، چینش صندلی‌ها پیش‌بینی شده است.

آزمون استخدامی

این سازمان همچنین محل جداگانه در حد کلاس برای داوطلبانی که دارای شرایط سرماخوردگی یا علایم مشکوک هستند، در نظر گرفته است.

بر اساس هماهنگی انجام شده سازمان سنجش آموزش کشور با پلیس راهور ناجا درخصوص صدور مجوز تردد داوطلبانی که شهر محل اقامت آنها با محل برگزاری آزمون متفاوت است، مقرر شد پلیس راهور ناجا با فرماندهی انتظامی استان ها، پلیس راهور و پلیس راه‌های کشور، هماهنگی لازم جهت پیشگیری از ثبت تخلف مرتبط با محدودیت‌های کرونایی و نیز همکاری در تردد و ادامه مسیر متقاضیان را انجام دهند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار