کد خبر : 3539 / /
/

سحر زکریا گفت: اگر مهران مدیری بیاید برای کاری میلیاردها تومان به من بدهد دیگر با او کار نمیکنم. مدیری شعار میدهد که میخواهد صدای مردم باشد اما حتی صدای همکارهای خودش هم نیست.

سحر زکریا در فضای مجازی به علت انتقادی که به مهران مدیری کرده باعث حاشیه های زیادی شده است.سحر زکریا با انتشار یک پست در اینستاگرام از حمید صفت دفاع کرده است.سحر زکریا با بازی در مجموعه پاورچین به شهرت رسید. سحر زکریا متولد ۲۸ آذر ۱۳۵۲، اراک بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. آخرین اخبار مرتبط با سحر زکریا را در سایت خبرآزاد مشاهده کنید.

سحر زکریا گفت: من اصلا کار طنز دوست نداشتم. چون روحیه ام روحیه کار طنز نیست. وقتی از دفتر آقای مدیری تماس گرفتند اصلا نمیدانستم این مدیری همان مدیری کارگردان سریال های کمدی است. وقتی رفتم دفتر دیدم خودش است. گفتم ببخشید آقای مدیری من اصلا بازیگر طنز نیستم. گفت اتفاقا کسی را می خواهیم که جدی باشد. مدام می خواستم از زیرش در بروم اما نشد.

حتی چندبار وسط کار گفتم آقای مدیری من اصلا ناراحت نمیشوم اگر بگویید توانایی کار کمدی ندارم میروم. اما گفت نه باید بمانی.

اگر بگویم شهرت جذابیت نداشت، دروغ گفته ام اما شاید از یک جایی به بعد این شهرت را دوست ندارم. چون بعضی وقتها دوست نداری دیده شوی. واقعیت این است که آن زمان برایم جذاب بود. بالاخره تلویزیون آن زمان خیلی دیده میشد پاورچین به اصطلاح خیابانها را خلوت میکرد. این میزان استقبال، دیگر در هیچیک از کارهای مهران مدیری تکرار نشد.

در سریال های ۹۰ شبی ما هیچ متنی از قبل نداریم. یکی از سختیهای کار همین است. این شکلی نیست که از قبل سناریو بهتان بدهند و بتوانید فکر کنید. فقط میگویند تو مهتابی من فرهادم و ... حالا توی کار به این نتیجه میرسیم که منِ مهتاب چگونه باشم. چه کاراکتری را پیدا کنم. شخصیت مهتاب در طول زمان و شاید بعد از یک ماه جا افتاد. یکی از سختی های کار این بود که ما روزپخش بودیم. شاید باورتان نشود اما چندساعت از بعد از اینکه بازی مان تمام می شد همان قسمت از تلویزیون پخش میشد.

حتی حق نداشتیم مریض شویم. اگر حتی به سرم و بدبختی میرسیدیم همه به دردسر میافتادند. بعضی وقتها بخش اول را میفرستادیم بعد روی بخش دوم کار میکردیم که مابین تبلیغات برسد به دستشان. حدود هشت نه ماه آدمهای بیرون را نمیدیدیم.

چون موقعی میرفتیم سرکار که همه خواب بودند و ساعت ۱۰ شب دوباره میرسیدیم خانه که باز هم همه میخوابیدند. وقتی کار تمام شد مثل اصحاب کهف شده بودیم.

گفتم آقای مدیری این اتفاق افتاده و من پولم را از قهوه تلخ نگرفته ام. برگشت گفت ولش کن اینها پول من را هم نداده اند. در صورتی که ما به خاطر مهران مدیری رفته بودیم سر کار. او هرطور شده باید دستمزد ما را جور میکرد

الان اگر مهران مدیری بیاید برای کاری میلیاردها تومان به من بدهد دیگر با او کار نمیکنم. مدیری شعار میدهد که میخواهد صدای مردم باشد اما حتی صدای همکارهای خودش هم نیست.

چون فکر کنم خوب هم دیگر رو میشناسیم وفکر کنم دوستان چون حافظه اشون کمی مشکل دارد یادمان نمیرود قیمت انگشتر ازدواجتان چقدر بود؟ و به چیزهای دیگر اشاره نمی کنم چون شرافت را یاد گرفته ام حالابگذریم شما چگونه فعال سیاسی شدید با اتفاقات گذشته؟! البته ما اینگونه هنرمندان کم نداشتیم مثلا آقای مخملباف، وسوال من اینست شما در ایران تشریف دارید؟ گرفتاری ما را دارید؟!

همین الان واکسن فایزر چون نماینده مجلس ا علام کرده جرات کردم اسمش را بیاورم چون چند ماه پیش به من توپیدنند برای همین واکسن تازه برند را نگفته بودم به هر حال این دوست با معرفت شما که باز به آن نمی پردازم وسایبریتهای مثل ایشان البته اگر تا به الان واکسن نزده باشند!!!!

سحر زکریا باید 10000000میلیون تومان بدهند، ولی مردم عادی وخیلی از همکاران من هم نداریم که این واکسن را بزنیم واین دوست با معرفت شما وامثالهم دارند به نظرم بعضی وقتها بهتر است مداخله نکنیم چون خوب همدیگر را میشناسیم مردم را میتوان فریب داد ولی همکاری مثل بنده را نه چون هیچوقت در قربان صدقه های به دروغ شما ها بودم و نه گیس و گیس کشیتان هم نبودم پس لطفا سکوت پیشه کنید ممنون از شما واگر دوستان مجازی مرا میکوبند که یک جریان پروپاگاندای جالبیست این را هم نشر بدهند هم به گوش شما برسد هم به دیگران سپاس وبا آن دسته هستم که کامنت گذاشته بودنند به تو چه نوش جانش پس وقتی واکسنی قرار است بزنید باز بگویید نوش جانش یاد آن 10000000میلیون بیفتید چه مردم سخاوتمندی شدیم

یاد بودا وهند و عقایدشان افتادم، ولی شما هم آن مردم گرفتار نیستید، یک مشت شکم سیرید که میآید این کامنتها را میگذارید هرچه میخواهم حرف نزنم نمیگذارند، شما به موسیقی که درش وارد شدید بپردازید وبه جای وقت تلف کردن روی زبانتان کار کنید که جلوی دوربین آبروریزی نشود ، ما رو هم ول کنید خودمان میدانیم چه کنیم فکرتان را مشغول ما نکنید سپاسگذارم

منبع:هفت صبح

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار