کد خبر : 3345 / /
/

شهرام عبدلی: مافیایی در سینما وجود ندارد این گروه کوچک‌تر از این حرف‌ها هستند که بشود اسمشان را مافیا گذاشت، بیشتر خانوادگی است، درون خانوادگی , درون اسپانسری کار می‌کنند و به نوعی سینما فامیل‌بازی شده است.

شهرام عبدلی درباره پیشنهادات آثار سینمایی بیان کرد:

دیگر سینمایی وجود ندارد، در حال حاضر  ۴ تا ۵ نفر هستند که دور هم جمع شدند و باهم کار می‌کنند، نقش‌هایی که پیشنهاد می‌شود بین خودشان از پسرخاله گرفته تا اقوام اسپانسر تقسیم می‌کنند.

سینمای امروز مافیا نیست بلکه فامیل‌بازی است

مافیایی در سینما وجود ندارد این گروه کوچک‌تر از این حرف‌ها هستند که بشود اسمشان را مافیا گذاشت، بیشتر خانوادگی است، درون خانوادگی کار می‌کنند، درون اسپانسری کار می‌کنند، ۴ تا نقش کوچک چند سکانسی می‌ماند که به ما پیشنهاد می‌کنند ما هم صد سال این نقش‌ها را بازی نمی‌کنیم و ترجیح می‌دهیم در تئاتر و تلویزیون وجهه خودمان را حفظ کنیم.

سینما تخم دو زرده که نیست، در سینما با دوربین فیلمبرداری می‌کنند ما هم در تلویزیون با دوربین کار می‌کنیم.

نقش تاثیرگذار تلویزیون در دیده شدن یک بازیگر

این روزها همه به دنبال حضور در سریالهای تلویزیونی هستند چرا که مخاطب آن‌ها را وقتی در تلویزیون ببیند خیلی زودتر می‌شناسند اما شما سوپراستار سینمایی هم که باشی هنوز خیلی از مردم شاید شما را ندیده باشند که از این نمونه در سینمای ایران زیاد داریم.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار