کد خبر : 3170 / /
/

حسام نواب صفوی از روند بیماری خود خبر داد و گفت شیطان صفتان فکر می کردند من می میرم

 پرونده وکالت حسام نواب صفوی تعلیق شد.حسام نواب صفوی متولد۲۲ شهریور ۱۳۵۳ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است.حسام نواب صفوی علاوه بر بازیگری، به وکالت و نوازندگی مشغول است.حسام نواب صفوی سه برادر به نام‌های هومن، حسین و حسن دارد که دو تن از آن‌ها در آمریکا و دیگری در آفریقا زندگی می‌کنند.آخرین خبرهای مرتبط باحسام نواب صفوی را در سایت خبرآزاد بخوانید 

حسام نواب صفوی بازیگر نام آشنای سینمای ایران که چندی پیش خبر از لغو پروانه وکالت او به میان آمد پست جدیدی در اینستاگرام منتشر کرد و درباره حواشی چند وقت اخیرش اینطور نوشت:

سلام به مردم عزیز کشورم:اول از همه عذر خواهی میکنم که شما را نگران کردم برای بهبود کامل کرونای انگلیسی و اینکه تست پی سی آر من هنوز مثبت است و باید تست جدید بدهم نیاز به تمدد اعصاب داشتم توطئه گران فکر میکردند من از دنیا میروم برای همین از ضعف من استفاده کردند و اعصاب مرا به هم ریختند قصد داشتم فعلا به فضای مجازی بر نگردم اما متوجه شدم دوستانم نگران من هستند چون این شیطان صفتان نگذاشتند من بهبودی کامل پیدا کنم

به هر حال مشغول بهبود خود هستم جنگی بسیار بزرگ در پیش دارم ولی نه در اینستاگرام بلکه در قوه قضاییه از حال خود شما را با خبر خواهم کرد .

ارادتمند شما سید حسام نواب صفوی.

مدتی قبل کمال رئوف، دادستان انتظامی مرکز وکلا قوه قضائیه درباره تعلیق وکالت حسام نواب صفوی اینطور گفت::خبر تعلیق وکالت آقای نواب صفوی صحت دارد. آقای نواب صفوی در دادسرای کارکنان دولت پرونده کیفری داشته و در آن پرونده محکوم شده است.

حسام نواب صفوی بازیگر نام آشنای سینمای ایران است که مدتی پیش به خاطر کرونا راهی بیمارستان شد. هنوز چند روزی از زمان بستری شدن وی در بیماستان به دلیل کرونا نگذشته بود که خبر بهبود وضعیت وی منتشر شد اما انتشار این خبر کلی حاشیه سازشد چرا که چند نفر از کادرددرمان با کیک و فشفشه درحالی که از خوشحالی دست می زدند وارد اتاق آقای بازیگر شدند. این جنش پایان کرونا حسابی خبرساز شد.

حکم جلب حسام نواب صفوی

سکوت در کلماتش پیچید، اما دوباره کلمات را محکم‌تر ادا کرد. «شانزدهم دی ۹۹ آقای بازیگر در رأی بدوی به اتهام غصب عنوان، تهدید و افترا محکوم شد. برای جرم نخست ۱۵ ماه، اتهام دوم ۱۳ ماه و اتهام افترا ۶ ماه و ۱۵ روز حبس محکوم شد. او درنهایت در دادگاه تجدید نظر به ۹۱ روز حبس قطعی و ۵۱ میلیون تومان جزای نقدی محکوم شد. حکم جلب سیار و ورود به منزل این بازیگر، روز پنجم اردیبهشت امسال صادر شد.»

حسام نواب صفوینفس را در سینه حبس می‌کند. «اما این در حالی است که دو پرونده شکایت دیگر ما هنوز مطرح است؛ یکی در مورد ماده ۴۷۷ قانون است که شکایت کرده‌ایم که آقای رئیسی گفته بودند شخصا این پرونده‌ها را رسیدگی می‌کنند. پرونده‌های مشکوک که متهمان بدون حساب صاحب شده‌اند که مربوط به پرونده ویلا می‌شود. در مورد پرونده دیگری که هنوز شاکی هستیم مربوط به پرونده دانشگاه آزاد است که این آقای نقش‌آفرین با وجود تعلیق وکالت‌شان پرونده را قبول کرده بودند.»

حسام نواب صفوی/بی‌پولی و درمان

مصطفی داروساز است؛ میراث‌دار پدر. با بغض ادامه می‌دهد. «سختی‌های زیادی در این مسیر کشیدیم. پدرم از ناراحتی تاب نیاورد و فوت کرد. حالا خواهرم روی دست‌مان مانده است. اگر پول درمان نرسد فاطمه را هم برای همیشه از دست می‌دهیم. پولی هم نداریم که درمانش کنیم.»

برادر فاطمه در پاسخ به واکنش آقای بازیگر که فاطمه در دادگاه ادعا کرده بود به پارک و میهمانی نمی‌رفته است هم گفت: «متهم فاطمه را هیچ وقت به پارک و میهمانی نمی‌برد همیشه آن‌ها به خانه‌شان می‌رفتند که حتی مادرش هم در جریان بود.»

او در ادامه می‌گوید: «اسفند ماه یکبار به خانه این بازیگر رفتیم. حکم جلب داشتیم، ولی حکم باز کردن قفل نه. او هم به زیرزمین خانه شان رفت و در را قفل کرد. مامور پلیس هم نتوانست او را دستگیر کند. اما این بار حکم جلب سیار و قفل ساز داریم. این بار به بیمارستان رفت و ادعا کرد که کرونا دارد. ۶ روز بیمارستان بود و در آخرین روز کادر درمان با کیک و فشفشه پایان درمانش را جشن گرفتند. اما حالا او فراری است و خودش را مخفی کرده است.»

تعلیق وکالت حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی که این روز‌ها با بیماری کرونا دست‌وپنجه نرم می‌کند، فعالیت وکالتش به دلیل این پرونده لغو شده است.وقتی خبر تعلیق وکالت حسام نواب صفوی بازیگر نام‌آشنای سینمای ایران منتشر شد، هیچ منبع رسمی این خبر را تأیید نکرد. تا اینکه کمال رئوف، دادستان انتظامی مرکز وکلای قوه قضائیه صحت ماجرا را تأیید کرد.

او در این باره گفت: «خبر تعلیق وکالت آقای نواب صفوی صحت دارد. آقای نواب صفوی در دادسرای کارکنان دولت پرونده کیفری داشته و در آن پرونده محکوم شده است.»

حسام نواب صفوی بازیگر نام‌آشنای سینمای ایران است که مدتی پیش به خاطر کرونا راهی بیمارستان شد. هنوز چند روزی از زمان بستری‌شدن او در بیماستان به دلیل کرونا نگذشته بود که خبر بهبود او منتشر شد. اما انتشار این خبر کلی حاشیه‌ساز شد. زیرا چند نفر از کادر درمان با کیک و فشفشه در حالی که از خوشحالی دست می‌زدند وارد اتاق آقای بازیگر شدند. این جشن پایان کرونا حسابی خبرساز شد.

حسام نواب صفوی تبرئه شد

حسام نواب صفوی در اینستاگرام خود به این خبر واکنش نشان داد و این طور گفت: «متأسفانه در شرایطى که بنده در بستر بیمارى هستم شایعات و اکاذیبى پخش شده است. سال‌هاست در مورد آن سکوت کردم تا خانواده‌اى را که سوداى شهرت و منفعت‌طلبى دارند به خواسته‌شان نرسانم.

اما سکوت در این شرایط خیانت است. به عنوان نمونه پنج مورد از اتهامات واهى که توسط این اشخاص به بنده نسبت داده شده را منتشر می‌کنم. این تنها بخش کوچکى از ۱۱ سال آزار من در قالب شکایت است؛ که مهم‌ترین آن‌ها ادعاى کلاهبردارى بوده و این افراد که در محاکم نتوانستند ادعاهاى واهى خود را که صرفا جهت آزار بنده و اخاذى مطرح می‌کردند ثابت کنند. چنان که تأیید فرد مذکور در اینکه حتى با بنده به یک رستوران و پارک هم نرفته را در پست می‌توانید ببینید.

حسام نواب صفویامروز در فضاى مجازى با حمایت شخصى موج‌سوار و دروغگو که پشیزى براى آبروى بنده ارزش قائل نشده و حتى حاضر به شنیدن حرف‌ها و دیدن آرا نبوده. آبروى بنده را نشانه گرفته‌اند تا با تحت فشار قراردادن من به خواسته‌شان تن در دهم.

بدین وسیله بنده صراحتا از بزه‌هاى انتسابى اعلام برائت می‌کنم. در فرصتى که حال مساعدترى داشته باشم مفصلا با شما مردم صحبت خواهم کرد. اما اجازه ندهید با کلاهبردار نشان‌دادن بنده شما را فریب دهند یا از این طریق از شما پولى دریافت کنند.

حسام نواب صفویرأی دادگاه بالاترین دفاع است این خانواده جهت اخاذی از من شکایت می‌کنند. آرای قطعی دیگری طی شب‌های دیگر برای شما می‌گذارم و اگر ذره‌ای به فکر آبرو و مال خود هستید این آرا را بخوانید.»

همچنین شاهین صمدپور خبرنگار و گزارشگر با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش مدعی شد که حسام نواب صفوی مادر شاکی را زیر گرفته و متواری شده است.

حسام نواب صفویمنبع:شهروند

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار