کد خبر : 2230 / /
/

برای زیبا شدن بدون عمل جراحی از رازهای زیبایی ساره بیات استفاده کنید.

 

 

 

 

ساره بیات جزو بازیگرانی است که هیچ عمل زیبایی روی چهره اش انجام نداده است. ساره بیات از نظر قد و وزن ایده آل است, قد او 160 و اندام متناسبی دارد که او را خوش استایل تر میکنند.

ساره بیات دارای چشمان درشت و مهربانی است که این خصوصیات جذابیت چهره اش را افزایش داده است، او همیشه آرایشی متناسب با چهره خود انجام می دهد. بسیاری از طرفداران ساره بیات معتقدند که او شباهت زیادی به آشواریا رای و برخی دیگر می پندارند که او شبیه به بیرجه آکالای بازیگر ترکیه ای سریال شمیم عشق است.

آرایش چشمان ساره بیات

آرایش کردن اصول خاص خود را دارد، هر نوع از مدل چشمی نوع خاصی از آرایش را می طلبد. آرایش چشم مناسب سبب افزایش زیبایی چشمان خواهد شد. ساره بیات چشمانی درشت و روشن دارد و در آرایش چشمانش برخی از ترفندهای آرایشی را رعایت می کنند تا چشمانی گیرا و زیبا داشته باشد.

راز پوست زیبای ساره بیات

ساره بیات پوستی زیبا و عاری از کک و مک دارد. پوست او مانند خواهرش سروین روشن نیست ولی رنگ پوست او سبزه نیز محسوب نمی شود. گرچه منشأ اصلی زیبایی پوست در انسان به ژن او مربوط می شود ولی عوامل دیگر را هم نمی شود نادیده شمرد.

ساره بیات نیاز نیست راز زیبایی وپوست ساره بیات را از خودش سوال کنیم چراکه می دانیم تمام سلبریتی ها و افراد زیبا پوست رازهای یکسانی برای این مسئله دارند و آنهم داشتن سبک زندگی سالم و تغذیه مناسب است که بارها و بارها جزئیات آن را در بخش های مختلف بهداشت و سلامت نمناک بازگو کرده ایم.

مدل آرایش ساره بیات

تغذیه و رژیم غذایی که افراد مصرف می کنند ارتباط مستقیمی با زیبایی و درخشندگی پوست آنها دارد. استفاده از میوه جات و سبزیجات تازه می تواند نقش مهمی در داشتن پوستی زیبا ایفا کند. همچنین استفاده از مرطوب کننده و ضد آفتاب مناسب نیز برای داشتن پوستی زیبا لازم است.

ورزش کردن نیز از عوامل مهم در زیبایی هستند زیرا با ورزش کردن میزان خونرسانی به بدن افزایش پیدا می کند بنابراین خون بیشتری به سطح پوست رسیده و شادابی بیشتری به آن می بخشد. همچنین نوشیدن آب به میزان کافی نه تنها به کارکرد دستگاه های مختلف بدن کمک می کند، بلکه تاثیر مستقیمی در میزان شفافی پوست دارد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار