کد خبر : 43 / /
/

مطمئناً ستارگان و سیارات بسیار درخشان در وسعت فضا وجود دارد. اما بسیاری از ما انتظار داریم که بیشتر فضا بسیار تاریک باشد و چیزی جز تاریکی سیاه و سفید دیده نشود. با این حال ، یک مطالعه جدید منتشر شده است که نشان می دهد فضای تنها از سیاه و سفید تشکیل نشده است و بر طبق این مطالعه ، فضای بیرونی پر از نور است.

محققان رصدخانه نجوم نوری ملی در آریزونا در حال مطالعه نور در اعماق فضا با استفاده از ماموریت نوریس افق هستند. ماموریت اصلی New Horizons مطالعه پلوتو بود و پس از شش ماه صرف این کار ، به اعماق فضا وارد شدند. در حال حاضر ،   New Horizons  بیش از 4 میلیارد مایل با خانه فاصله دارد.

در حالی که جهان پر از ستاره است ، New Horizons  به اندازه کافی در فضای پیش رفته است که احتمالاً بتواند نگاه دقیق به تاریکی بی نهایت داشته باشد. محققان خالی ترین عکس های گرفته شده از عمق فضا را که توسط فضاپیما گرفته شده به ویژه عکس هایی که هیچ اجسام روشن در آنها وجود ندارد ، مطالعه کردند. این تصاویر با حذف تمام نور های منابع شناخته شده ، از جمله ستارگان نسبتاً نزدیک پردازش شده است.

فضا

این تیم همچنین نورهایی که از کهکشان هایی که تصور می شود وجود دارند اما یافت نشده اند ، حذف کرده است. دانشمندان با تصاویری از عمق فضای و بدون هیچ گونه آلودگی نوری روبرو شدند. جالب اینکه ، با وجود حذف تمام نور شناخته شده از منابع شناخته شده و ناشناخته ، هنوز نور زیادی در تصاویر وجود داشت. اینکه دقیقاً نور باقی مانده از کجا می آید یک معما است.

نظریه ها نشان می دهد که نور می تواند از ستاره ها یا کهکشان هایی باشد که هنوز کشف نشده اند. با این حال ، نور می تواند چیزی کاملاً جدید باشد. بدون شک دانشمندان تحقیق می کنند که بفهمند این نور اضافی دقیقاً از کجا ناشی می شود. در حال حاضر ، این منبع به عنوان یک رمز و راز باقی خواهد ماند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار